01-03/04/2022 - Bastogne
Memorial Aernouts
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Open wedstrijd (gewoon)- Organisator: CNB
- Adres: Rue Gustave-Delperdange 0, 6600 Bastogne
- Informatie: verblijf in jeugdherberg
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Officials
* Trainers
* Training21-A1
* Training21-A2
* Training21-A3
* Training21-B1
* Training21-C3
* Training21-kern
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 600eur in totaal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | ||
Inzwemmen: | 8u30 (za & zo) | 17u00 (vr) / 14u00 (za) / 13u00 (zo) |
Aanmelden officials: | 8u45 (za & zo) | 17u15 (vr) / 14u15 (za) / 13u15 (zo) |
Wedstrijd: | 9u00 (za & zo) | 18u00 (vr) / 15u00 (za) / 14u00 (zo) |
Documenten
* 642f3b_30063164cc064c21b9914571915cc718.pdf
* MEMORIAL AERNOUTS 2022.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2022-04-01 om 18:00 >>
Wedstrijd 1: 100m vrije slag dames (8-10 / )
Wedstrijd 2: 100m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 3: 100m vrije slag heren (8-10 / )
Wedstrijd 4: 100m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 5: 100m wisselslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 6: 100m wisselslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 7: 50m schoolslag dames (8-10 / )
Wedstrijd 8: 50m schoolslag dames OPEN
Wedstrijd 9: 50m schoolslag heren (8-10 / )
Wedstrijd 10: 50m schoolslag heren OPEN
Sessie 2: 2 - 2022-04-02 om 09:30 >>
Wedstrijd 11: 100m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 12: 100m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 13: 100m schoolslag dames (8-10 / )
Wedstrijd 14: 100m schoolslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 15: 100m schoolslag heren (8-10 / )
Wedstrijd 16: 100m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 17: 50m rugslag dames (8-10 / )
Wedstrijd 18: 50m rugslag dames OPEN
Wedstrijd 19: 50m rugslag heren (8-10 / )
Wedstrijd 20: 50m rugslag heren OPEN
Wedstrijd 21: 200m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 22: 200m vrije slag heren (11-99 / )
Sessie 4: 4 - 2022-04-03 om 09:30 >>
Wedstrijd 31: 50m vlinderslag dames OPEN
Wedstrijd 32: 50m vlinderslag heren OPEN
Wedstrijd 33: 100m rugslag dames (8-10 / )
Wedstrijd 34: 100m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 35: 100m rugslag heren (8-10 / )
Wedstrijd 36: 100m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 37: 50m vrije slag dames (8-10 / )
Wedstrijd 38: 50m vrije slag dames OPEN
Wedstrijd 39: 50m vrije slag heren (8-10 / )
Wedstrijd 40: 50m vrije slag heren OPEN
Wedstrijd 41: 200m wisselslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 42: 200m wisselslag heren (11-99 / )
Sessie 5: 5 - 2022-04-03 om 14:00 >>
Wedstrijd 53: AFLOSSING 4x50m wisselslag dames OPEN
Wedstrijd 54: AFLOSSING 4x50m wisselslag heren OPEN
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Aflossing dames nr. 1 (-1--1) (ZCK) | 53 | AFLOSSING 4x50m wisselslag dames OPEN | 02:11.20 | - (25) >> Normale samenstelling van de aflossingsploeg: Dalemans Lyn // Stallaert Tessa // De Maerschalck Ella // Loncke Febe |
Aflossing heren nr. 1 (-1--1) (ZCK) | 54 | AFLOSSING 4x50m wisselslag heren OPEN | 02:00.27 | - (25) >> Normale samenstelling van de aflossingsploeg: Okens Jari // De Valck Matteo // De Valck Dante // Bakx Senne |
Bakx Senne (ZCK/11036/06) | 4 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:01.12 | 2022-02-20 - Geel (25) |
10 | 50m schoolslag heren OPEN | 00:34.17 | 2022-02-19 - Geel (25) | |
16 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:14.79 | 2022-02-20 - Geel (25) | |
22 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 02:20.26 | 2021-10-03 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
40 | 50m vrije slag heren OPEN | 00:28.50 | 2021-10-16 - Leuven (25) | |
42 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 02:35.79 | 2021-09-19 - Tienen (25) | |
54 | AFLOSSING 4x50m wisselslag heren OPEN | - Normale ploeg = Aflossing heren nr. 1 (-1--1) (0) | ||
Bakx Warre (ZCK/12095/10) | 4 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:17.25 | 2021-11-06 - Kortrijk (25) |
6 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 01:23.34 | 2022-02-19 - Geel (25) | |
12 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 01:27.20 | 2022-02-19 - Geel (25) | |
16 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:29.39 | 2021-12-19 - Tremelo (25) | |
36 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:23.62 | 2022-03-06 - Zwembad "De Motte" (25) | |
40 | 50m vrije slag heren OPEN | 00:33.98 | 2021-12-30 - Temse (25) | |
Carlier Dieuwke (ZCK/22069/09) | 2 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:13.13 | 2022-02-19 - Geel (25) |
5 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 01:42.13 | - (25) | |
11 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:27.16 | 2021-10-16 - Leuven (25) | |
21 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:47.91 | 2021-09-26 - Dilbeek (25) | |
31 | 50m vlinderslag dames OPEN | 00:36.99 | 2021-10-17 - Leuven (25) | |
41 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 03:03.01 | - (25) | |
Clerbout Fillo (ZCK/22052/08) | 2 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:05.80 | 2022-02-19 - Geel (25) |
5 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 01:15.66 | 2022-02-20 - Geel (25) | |
11 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:21.92 | 2021-10-23 - LAGO Rozebroeken (25) | |
14 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:28.73 | 2021-11-07 - Kortrijk (25) | |
34 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:19.85 | 2021-12-19 - Tremelo (25) | |
38 | 50m vrije slag dames OPEN | 00:29.97 | 2022-01-09 - Antwerpen (50) | |
Daems Lotte (ZCK/21007/05) | 2 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:08.54 | 2021-10-16 - Leuven (25) |
8 | 50m schoolslag dames OPEN | 00:44.22 | 2021-10-03 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
18 | 50m rugslag dames OPEN | 00:35.91 | 2021-10-17 - Leuven (25) | |
21 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:28.37 | 2021-10-03 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
34 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:19.46 | 2022-02-20 - Geel (25) | |
38 | 50m vrije slag dames OPEN | 00:30.58 | 2022-02-20 - Geel (25) | |
Dalemans Lyn (ZCK/22065/09) | 2 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:02.24 | 2022-02-19 - Geel (25) |
5 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 01:15.78 | 2021-11-11 - Ternat (25) | |
11 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:19.75 | 2021-10-23 - LAGO Rozebroeken (25) | |
18 | 50m rugslag dames OPEN | 00:33.02 | 2022-02-19 - Geel (25) | |
34 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:12.68 | 2021-10-17 - Leuven (25) | |
38 | 50m vrije slag dames OPEN | 00:28.01 | 2022-03-06 - Zwembad "De Motte" (25) | |
53 | AFLOSSING 4x50m wisselslag dames OPEN | - Normale ploeg = Aflossing dames nr. 1 (-1--1) (0) | ||
De Maerschalck Bill (ZCK/12063/09) | 4 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:06.34 | 2022-02-20 - Geel (25) |
6 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 01:20.18 | 2022-02-19 - Geel (25) | |
12 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 01:18.19 | 2021-12-19 - Tremelo (25) | |
16 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:37.62 | 2021-10-23 - LAGO Rozebroeken (25) | |
36 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:21.93 | 2021-10-23 - LAGO Rozebroeken (25) | |
40 | 50m vrije slag heren OPEN | 00:30.32 | 2022-02-19 - Geel (25) | |
De Maerschalck Ella (ZCK/21059/07) | 2 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:02.17 | 2022-02-19 - Geel (25) |
5 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 01:13.71 | 2021-11-21 - Temse (25) | |
11 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:14.85 | 2022-01-30 - Molenbeek (50) | |
21 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:19.47 | 2021-10-03 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
31 | 50m vlinderslag dames OPEN | 00:32.30 | 2022-02-19 - Geel (25) | |
34 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:12.30 | 2021-10-23 - LAGO Rozebroeken (25) | |
53 | AFLOSSING 4x50m wisselslag dames OPEN | - Normale ploeg = Aflossing dames nr. 1 (-1--1) (0) | ||
De Valck Dante (ZCK/11038/06) | 4 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:56.52 | - (25) |
6 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 01:05.91 | - (25) | |
12 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 01:02.50 | 2021-11-14 - LEUVEN (25) | |
20 | 50m rugslag heren OPEN | 00:30.97 | 2021-10-16 - Leuven (25) | |
32 | 50m vlinderslag heren OPEN | 00:27.48 | 2021-10-16 - Leuven (25) | |
40 | 50m vrije slag heren OPEN | 00:25.90 | 2021-10-16 - Leuven (25) | |
54 | AFLOSSING 4x50m wisselslag heren OPEN | - Normale ploeg = Aflossing heren nr. 1 (-1--1) (0) | ||
De Valck Matteo (ZCK/11022/05) | 4 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:57.84 | - (25) |
6 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 01:06.80 | - (25) | |
12 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 01:03.91 | - (50) | |
20 | 50m rugslag heren OPEN | 00:31.66 | - (25) | |
32 | 50m vlinderslag heren OPEN | 00:27.94 | - (50) | |
40 | 50m vrije slag heren OPEN | 00:26.98 | - (50) | |
54 | AFLOSSING 4x50m wisselslag heren OPEN | - Normale ploeg = Aflossing heren nr. 1 (-1--1) (0) | ||
Geens Amélie (ZCK/22094/09) | 2 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:05.77 | 2022-02-19 - Geel (25) |
5 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 01:17.22 | 2022-02-20 - Geel (25) | |
11 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:26.72 | 2021-12-19 - Tremelo (25) | |
18 | 50m rugslag dames OPEN | 00:33.83 | 2021-12-30 - Temse (25) | |
34 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:15.31 | 2022-02-20 - Geel (25) | |
38 | 50m vrije slag dames OPEN | 00:30.51 | 2022-02-20 - Geel (25) | |
Geens Thibaut (ZCK/12035/07) | 4 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:04.02 | 2022-02-20 - Geel (25) |
10 | 50m schoolslag heren OPEN | 00:45.86 | 2022-01-09 - Antwerpen (50) | |
20 | 50m rugslag heren OPEN | 00:33.50 | 2022-02-20 - Geel (25) | |
22 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 02:23.23 | 2021-10-16 - Leuven (25) | |
36 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:09.91 | 2022-02-19 - Geel (25) | |
42 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 02:52.34 | - (25) | |
Kennes Naomi (ZCK/22078/06) | 2 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:04.50 | 2021-12-26 - Ternat (25) |
8 | 50m schoolslag dames OPEN | 00:42.41 | 2021-10-03 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
18 | 50m rugslag dames OPEN | 00:35.87 | 2021-10-17 - Leuven (25) | |
21 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:20.64 | 2021-11-21 - Temse (25) | |
34 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:17.87 | 2021-10-17 - Leuven (25) | |
41 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:51.28 | 2021-09-19 - Tienen (25) | |
Loncke Febe (ZCK/22081/05) | 2 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:02.18 | 2021-10-24 - LAGO Rozebroeken (25) |
8 | 50m schoolslag dames OPEN | 00:38.52 | 2021-10-03 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
18 | 50m rugslag dames OPEN | 00:33.63 | 2022-02-19 - Geel (25) | |
21 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:16.42 | 2021-10-17 - Leuven (25) | |
34 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:11.20 | 2022-02-20 - Geel (25) | |
41 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:35.62 | 2021-10-24 - LAGO Rozebroeken (25) | |
53 | AFLOSSING 4x50m wisselslag dames OPEN | - Normale ploeg = Aflossing dames nr. 1 (-1--1) (0) | ||
Okens Jari (ZCK/10320/03) | 12 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:59.79 | - (25) |
20 | 50m rugslag heren OPEN | 00:29.65 | 2021-09-19 - Tienen (25) | |
32 | 50m vlinderslag heren OPEN | 00:27.17 | 2021-10-16 - Leuven (25) | |
40 | 50m vrije slag heren OPEN | 00:25.20 | - (25) | |
54 | AFLOSSING 4x50m wisselslag heren OPEN | - Normale ploeg = Aflossing heren nr. 1 (-1--1) (0) | ||
Stallaert Tessa (ZCK/22015/05) | 2 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:04.01 | - (25) |
8 | 50m schoolslag dames OPEN | 00:37.74 | 2022-02-27 - Antwerpen (50) | |
14 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:21.75 | 2021-10-16 - Leuven (25) | |
21 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:21.51 | 2021-10-03 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
31 | 50m vlinderslag dames OPEN | 00:35.61 | - (50) | |
38 | 50m vrije slag dames OPEN | 00:29.78 | 2022-02-20 - Geel (25) | |
53 | AFLOSSING 4x50m wisselslag dames OPEN | - Normale ploeg = Aflossing dames nr. 1 (-1--1) (0) | ||
Van Den Broeck Elena (ZCK/20217/98) | 2 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:05.75 | - (25) |
8 | 50m schoolslag dames OPEN | 00:44.16 | - (25) | |
18 | 50m rugslag dames OPEN | 00:34.17 | - (25) | |
21 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:26.72 | - (50) | |
34 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:12.14 | - (25) | |
38 | 50m vrije slag dames OPEN | 00:31.00 | - (25) | |
Van de Poel Noah (ZCK/11037/06) | 4 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:08.83 | 2021-12-19 - Tremelo (25) |
6 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 01:20.60 | - (25) | |
16 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:22.99 | 2022-02-20 - Geel (25) | |
22 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 02:40.28 | - (25) | |
40 | 50m vrije slag heren OPEN | 00:31.75 | - (25) | |
42 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 02:51.07 | 2021-12-19 - Tremelo (25) | |
Verspecht Lizanne (ZCK/22096/09) | 2 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:09.73 | 2022-02-19 - Geel (25) |
8 | 50m schoolslag dames OPEN | 00:40.28 | 2021-10-16 - Leuven (25) | |
14 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:28.27 | 2021-10-16 - Leuven (25) | |
21 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:37.09 | 2021-10-17 - Leuven (25) | |
38 | 50m vrije slag dames OPEN | 00:32.45 | 2022-02-20 - Geel (25) | |
41 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:52.20 | 2021-12-19 - Tremelo (25) | |
van Tilburg Danse (ZCK/22093/10) | 2 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:22.21 | 2021-10-16 - Leuven (25) |
5 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 01:43.44 | - (25) | |
11 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:42.40 | 2021-12-19 - Tremelo (25) | |
14 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:45.48 | - (25) | |
34 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:34.34 | 2021-12-19 - Tremelo (25) | |
41 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 03:20.26 | 2021-10-17 - Leuven (25) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Van Den Broeck Elena (ZCK/20217/98)
- trainer: Keuleers Anse (ZCK/20180/95)
- trainer: Van Den Broeck Michael (ZCK/10026/81)
Sessie 1 - 2022-04-01 om 18:00 >>
- official: Verspecht Koen (ZCK/12098/71)
Sessie 2 - 2022-04-02 om 09:30 >>
- official: Van de Poel Stefan (ZCK/12045/68)
- official: van Tilburg Tjarko (ZCK/11044/75)
Sessie 4 - 2022-04-03 om 09:30 >>
- official: Okens Bart (ZCK/10342/71)
- official: van Nierop Astrid (ZCK/22083/77)