Competitieploeg Zwemclub Kapelle-op-den-Bos

Van: Tot:


Zwemmer Groep M/V 50 VR 100 VR 200 VR 400 VR 800 VR 1500 VR 50 SS 100 SS 200 SS 50 RG 100 RG 200 RG 50 VL 100 VL 200 VL 100 WS 200 WS 400 WS
DAMES
9-jarigen loodsvisjes 2024:
Seghers Milla (ZCK/22131/15) Springplankteam V
00:40.82
01:28.08
00:54.43
01:57.48
03:59.91
00:50.60
01:49.32
00:43.76
01:48.22
01:41.40
11-jarigen loodsvisjes 2024: 01:15.06 02:44.78 05:45.52 11:53.17 22:36.73 01:33.15 03:21.02 01:21.99 02:57.67 01:20.74 02:58.67 03:02.03 06:26.80
Aelbrecht Juliette (ZCK/22117/13) Pré-selectie B V
00:34.84
01:17.75
02:46.02
06:16.11
00:46.40
01:39.50
03:47.06
00:43.42
01:27.78
03:09.82
00:39.87
01:37.93
01:26.70
03:04.09
06:29.99
Nuytkens Marie (ZCK/22113/13) Pré-selectie B V
00:35.47
01:15.99
02:54.56
06:09.92
00:49.52
01:42.14
04:02.78
00:41.39
01:26.53
03:18.14
00:39.41
01:37.78
01:27.61
03:09.65
Verspecht Kaat (ZCK/22119/13) Pré-selectie B V
00:35.95
01:19.52
02:51.20
06:23.06
00:48.60
01:44.38
03:38.12
00:43.43
01:31.07
03:14.32
00:42.84
01:39.45
01:33.28
03:16.96
06:46.62
Schaerlaeken Noor (ZCK/22121/13) Doorstroomteam V
00:38.06
01:31.13
03:09.03
07:18.87
00:53.28
02:07.20
00:44.61
01:32.87
00:46.81
01:37.87
03:43.13
Van Rompaey Charlotte (ZCK/22134/13) Springplankteam V
00:44.65
01:54.39
00:53.00
04:04.88
00:57.25
00:53.70
01:54.31
12-jarigen loodsvisjes 2024: 01:11.30 02:36.53 05:28.21 11:17.45 21:28.78 01:28.49 03:10.95 01:17.89 02:48.77 01:16.70 02:49.72 02:52.92 06:07.43
Van Hoomissen Chelsea (ZCK/22112/12) Pré-selectie B V
00:35.69
01:16.80
02:49.33
06:19.32
13:28.41
00:50.05
01:52.04
03:49.29
00:43.08
01:29.51
03:19.30
00:36.83
01:30.07
01:30.06
03:10.30
06:46.09
De Sitter Kira (ZCK/22115/12) Doorstroomteam V
00:35.46
01:24.69
03:03.53
06:39.88
14:43.87
00:44.83
01:39.31
03:33.56
00:44.22
01:32.15
03:38.66
00:47.34
01:56.03
01:34.11
03:26.40
Tajeddine Ines (ZCK/22128/12) Springplankteam V
00:42.45
01:42.52
03:17.53
00:51.30
01:55.87
03:42.66
00:50.30
01:41.27
00:51.66
01:44.47
13-jarigen loodsvisjes 2024: 01:08.20 02:29.71 05:13.92 10:47.96 20:32.67 01:24.64 03:02.64 01:14.50 02:41.43 01:13.36 02:42.34 02:45.39 05:51.44
Reyniers Fien (ZCK/22114/11) Doorstroomteam V
00:37.17
01:21.65
02:55.63
14:02.00
00:49.31
01:48.13
03:47.33
00:43.04
01:27.70
03:36.00
00:44.43
01:30.83
03:15.96
Schaerlaeken Lana (ZCK/22111/11) Doorstroomteam V
00:42.55
01:38.60
03:22.05
06:56.38
00:55.56
00:50.29
01:44.15
04:02.98
00:49.45
01:39.62
03:55.56
De Tollenaere Laura (ZCK/22135/11) Springplankteam V
00:38.21
03:25.17
00:50.46
00:46.76
01:45.63
01:39.11
14-jarigen loodsvisjes 2024: 01:05.57 02:23.95 05:01.84 10:23.01 19:45.21 01:21.38 02:55.61 01:11.63 02:35.21 01:10.53 02:36.09 02:39.02 05:37.91
Jacobs Roxanne (ZCK/22103/10) Gevorderden A V
00:31.29
01:07.82
02:34.43
05:55.50
11:40.12
00:47.38
01:33.87
03:23.88
00:34.93
01:15.27
02:45.57
00:35.00
01:22.71
01:19.08
02:55.85
06:12.32
15-jarigen loodsvisjes 2024: 01:04.40 02:21.38 04:56.45 10:11.88 19:24.04 01:19.92 02:52.47 01:10.35 02:32.44 01:09.27 02:33.30 02:36.18 05:31.87
Dalemans Lyn (ZCK/22065/09) Selectie V
00:26.76
00:58.38
02:11.26
04:36.04
09:55.90
18:50.51
00:38.89
03:19.07
00:30.87
01:06.36
02:25.83
00:29.41
01:07.60
02:45.87
01:07.66
02:31.00
05:21.60
Geens Amélie (ZCK/22094/09) Selectie V
00:29.31
01:03.09
02:15.61
04:53.64
10:11.26
00:42.40
01:30.64
03:13.67
00:31.93
01:08.32
02:26.55
00:31.89
01:14.79
02:53.88
01:13.42
02:39.66
05:42.44
Verspecht Lizanne (ZCK/22096/09) Selectie V
00:29.60
01:05.76
02:22.34
04:48.51
10:07.04
19:32.14
00:36.43
01:20.17
02:50.14
00:34.72
01:18.34
02:42.76
00:33.80
01:17.86
02:56.44
01:13.28
02:38.43
05:42.18
16-jarigen loodsvisjes 2024: 01:03.31 02:18.98 04:51.42 10:01.51 19:04.31 01:18.57 02:49.55 01:09.16 02:29.86 01:08.10 02:30.70 02:33.53 05:26.24
Clerbout Fillo (ZCK/22052/08) Selectie V
00:28.11
01:00.86
02:16.38
10:14.43
00:36.99
01:22.21
02:57.26
00:32.62
01:12.49
02:37.90
00:33.06
01:13.14
02:52.57
01:10.64
02:36.03
Kerremans Jette (ZCK/22030/08) Gevorderden B2 V
Jacobs Laurien (ZCK/22082/08) Gevorderden A V
00:32.56
01:10.10
02:39.35
05:46.05
11:46.44
22:44.42
00:38.82
01:23.51
03:09.78
00:37.07
01:20.44
02:56.67
00:37.29
01:29.33
01:19.00
02:57.48
06:02.20
Verspecht Lien (ZCK/22092/08) Gevorderden A V
00:30.63
01:06.15
02:25.38
05:11.53
10:55.66
00:42.59
01:33.03
03:24.75
00:34.38
01:13.33
02:42.06
00:34.25
01:19.05
03:07.54
01:16.50
02:48.11
06:02.67
18-jarigen loodsvisjes 2024: 00:27.99 01:01.33 02:14.64 04:42.31 09:42.70 18:28.53 01:16.11 02:44.25 01:06.99 02:25.17 01:05.97 02:25.99 02:28.73 05:16.04
Kennes Naomi (ZCK/22078/06) Gevorderden A V
00:29.73
01:05.30
02:27.33
05:21.05
00:42.47
01:31.75
00:35.31
01:19.31
02:52.58
00:34.10
01:17.14
Zwemmer Groep M/V 50 VR 100 VR 200 VR 400 VR 800 VR 1500 VR 50 SS 100 SS 200 SS 50 RG 100 RG 200 RG 50 VL 100 VL 200 VL 100 WS 200 WS 400 WS
HEREN
10-jarigen loodsvisjes 2024:
De Roos Kasper (ZCK/12132/14) Springplankteam M
00:41.58
01:31.47
00:51.77
01:51.25
03:57.35
01:42.37
03:45.07
00:46.67
01:41.80
Lauwens Finn (ZCK/12138/14) Springplankteam M
12-jarigen loodsvisjes 2024: 01:08.95 02:32.81 05:26.39 11:21.87 21:42.30 01:25.01 03:04.78 01:14.32 02:42.43 01:13.47 02:44.31 02:48.58 06:01.08
Vanderwee Mattias (ZCK/12137/12) Springplankteam M
01:28.66
03:58.51
00:45.53
13-jarigen loodsvisjes 2024: 01:03.63 02:21.00 05:01.18 10:29.21 20:01.71 01:18.44 02:50.51 01:08.58 02:29.89 01:07.80 02:31.62 02:35.56 05:33.19
Van den Broeck Tiebe (ZCK/12102/11) Pré-selectie A M
00:33.48
01:14.10
02:36.03
05:32.72
22:13.33
00:46.04
01:37.55
03:26.58
00:40.45
01:25.10
02:59.22
00:38.88
01:29.73
01:25.24
02:59.85
06:20.51
Van den Brande Lucas (ZCK/12108/11) Pré-selectie B M
00:34.04
01:17.80
02:58.55
07:06.66
14:38.95
00:41.64
01:28.54
03:10.71
00:44.06
01:26.41
03:19.28
00:42.87
01:39.00
01:25.18
03:18.41
Van den Eynde Michiel (ZCK/12130/11) Springplankteam M
00:37.20
01:37.61
03:10.09
00:51.65
01:48.76
02:05.25
Standaert Lukas (ZCK/12133/11) Springplankteam M
00:39.73
03:22.36
07:00.96
00:54.74
00:44.93
01:44.81
01:39.72
14-jarigen loodsvisjes 2024: 01:00.86 02:14.87 04:48.07 10:01.81 19:09.39 01:15.03 02:43.08 01:05.59 02:23.36 01:04.85 02:25.02 02:28.79 05:18.69
Bakx Warre (ZCK/12095/10) Selectie M
00:27.25
01:01.23
02:16.38
04:56.46
10:14.06
00:33.49
01:13.51
02:39.48
00:33.09
01:09.99
02:33.07
00:29.61
01:08.48
02:52.14
01:08.53
02:26.84
05:28.48
Verspecht Kobe (ZCK/12109/10) Doorstroomteam M
00:31.25
01:10.90
02:40.75
05:50.48
13:05.45
00:43.84
01:36.67
03:28.37
00:40.07
01:26.27
03:04.44
00:42.12
01:51.36
01:26.03
03:06.38
06:43.85
Van Loon Bas (ZCK/12122/10) Doorstroomteam M
00:30.88
01:10.20
02:46.50
05:54.07
14:53.66
00:41.79
01:40.74
03:12.97
00:41.56
01:24.00
03:21.20
00:39.99
01:18.68
Aelvoet Yarne (ZCK/12129/10) Springplankteam M
00:42.65
01:47.91
03:59.40
00:58.78
02:18.04
00:51.10
01:58.03
01:51.57
15-jarigen loodsvisjes 2024: 00:59.64 02:12.17 04:42.30 09:49.77 18:46.40 01:13.53 02:39.82 01:04.28 02:20.49 01:03.55 02:22.12 02:25.81 05:12.31
Wijns Arne (ZCK/12104/09) Gevorderden B2 M
00:28.94
01:05.75
02:28.05
05:30.69
00:38.60
01:29.57
03:12.56
00:37.07
01:19.72
02:53.30
00:34.96
01:19.57
01:16.04
06:20.50
18-jarigen loodsvisjes 2024: 00:24.99 00:55.58 02:03.18 04:23.10 09:09.66 17:29.79 01:08.52 02:28.95 00:59.91 02:10.94 00:59.23 02:12.45 02:15.90 04:51.07
Van de Poel Noah (ZCK/11037/06) Gevorderden A M
00:28.80
01:03.79
02:30.47
00:35.95
01:21.08
03:04.49
00:34.79
01:18.55
02:52.57
00:31.62
01:12.56
02:43.56
Vansteelandt Bram (ZCK/12079/06) Gevorderden A M
00:27.52
00:58.87
02:23.19
04:49.45
00:42.11
01:22.57
03:17.92
00:32.29
01:10.18
02:43.68
00:29.21
01:07.69
01:09.01
02:35.28
19-jarigen loodsvisjes 2024: 00:24.61 00:54.73 02:01.28 04:19.06 09:01.20 17:13.64 01:07.47 02:26.66 00:58.99 02:08.92 00:58.32 02:10.41 02:13.81 04:46.59
Tajeddine Youssef (ZCK/11062/05) Gevorderden B2 M
00:28.41
01:02.05
02:32.89
00:34.95
01:21.81
02:55.35
00:35.24
01:18.16
00:32.26
01:19.33
01:12.69
02:50.29
Kennes Kylian (ZCK/12077/03) Gevorderden A M
00:27.95
00:59.71
02:11.90
04:44.44
00:34.83
01:20.10
00:33.72
01:12.58
02:38.63
00:29.79
01:13.10
01:08.67
02:40.49
De Decker Jo (ZCK/10306/02) Gevorderden B2 M
00:27.12
01:01.79
02:27.13
00:34.52
01:19.79
00:32.02
01:11.32
02:43.83
Zwemmer Groep M/V 50 VR 100 VR 200 VR 400 VR 800 VR 1500 VR 50 SS 100 SS 200 SS 50 RG 100 RG 200 RG 50 VL 100 VL 200 VL 100 WS 200 WS 400 WS


limiet behaald limiet <= 5% limiet <= 10%


Pagina werd berekend in 1.3837 sec.