22-24/11/2019 - Bonn (D, Frankenbad)
Internationales Jugendmeeting
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Open wedstrijd (gewoon)- Organisator: SSF
- Adres: Adolfstrasse 45, D-53111 Bonn
- Informatie: Inschrijving voor gans het weekend. verplaatsing op vrijdagnamiddag. alle info op http://www.ssf-jugendmeeting.eu/ Deze wedstrijd is voorbehouden voor de Kern en Selectie-zwemmers die door de trainers geselecteerd worden op basis van inzet/motivatie/aanwezigheid. Net zoals vorig jaar is de voorwaarde dat er van elke deelnemende zwemmer (minstens) 1 ouder mee gaat tijdens dit weekend.
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Kernploeg
* Officials
* Selectie A
* Selectie B
* Selectie C
* Selectie D
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 846 euro in totaal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | ||
Inzwemmen: | 7u45 | |
Aanmelden officials: | ||
Wedstrijd: | 9u15 |
Documenten
* 191124_bonn_invitation.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2019-11-22 om >>
Wedstrijd 1: 400m vrije slag dames (11-21 / 18-21 / )
Wedstrijd 2: 400m vrije slag heren (11-21 / 18-21 / )
Wedstrijd 3: 100m schoolslag dames (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 4: 100m schoolslag heren (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 5: 50m rugslag dames (11-21 / 11-11 / )
Wedstrijd 6: 50m rugslag heren (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 7: 200m wisselslag dames (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 8: 200m wisselslag heren (11-11 / 11-21 / )
Sessie 2: 2 - 2019-11-23 om >>
Wedstrijd 9: 200m vrije slag dames (11-21 / 11-11 / )
Wedstrijd 10: 200m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 11: 50m vlinderslag dames (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 12: 50m vlinderslag heren (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 13: 100m rugslag dames (11-21 / 11-11 / )
Wedstrijd 14: 100m rugslag heren (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 15: 50m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 16: 50m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 17: 200m vlinderslag dames (11-21 / 11-11 / )
Wedstrijd 18: 200m vlinderslag heren (11-21 / 11-11 / )
Wedstrijd 19: 100m wisselslag dames (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 20: 100m wisselslag heren (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 21: AFLOSSING 4x50m vrije slag gemengd (11-21 / )
Sessie 4: 4 - 2019-11-24 om >>
Wedstrijd 22: 200m schoolslag dames (11-21 / 11-11 / )
Wedstrijd 23: 200m schoolslag heren (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 24: 400m wisselslag dames (11-21 / 18-21 / )
Wedstrijd 25: 400m wisselslag heren (11-21 / 18-21 / )
Wedstrijd 26: 200m rugslag dames (11-21 / 11-11 / )
Wedstrijd 27: 200m rugslag heren (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 28: 50m schoolslag dames (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 29: 50m schoolslag heren (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 30: 100m vlinderslag dames (11-21 / 11-11 / )
Wedstrijd 31: 100m vlinderslag heren (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 32: 100m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 33: 100m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / )
Wedstrijd 34: AFLOSSING 4x50m wisselslag gemengd (11-21 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Carlier Silke (ZCK/21006/03) | 9 | 200m vrije slag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:15.18 | 2019-10-27 - Gent (25) |
13 | 100m rugslag dames (11-21 / 11-11 / ) | 01:10.57 | 2019-10-20 - Leuven (25) | |
19 | 100m wisselslag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:09.83 | 2019-05-04 - Bastogne (25) | |
26 | 200m rugslag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:28.22 | - (25) | |
32 | 100m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:03.68 | 2019-02-16 - Stedelijk Zwembad Geel (25) | |
Daelemans Anke (ZCK/22043/05) | 11 | 50m vlinderslag dames (11-11 / 11-21 / ) | 00:34.49 | 2019-05-05 - Bastogne (25) |
15 | 50m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 00:30.84 | 2019-10-26 - Gent (25) | |
28 | 50m schoolslag dames (11-11 / 11-21 / ) | 00:42.08 | 2019-10-26 - Gent (25) | |
32 | 100m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:10.00 | 2019-05-03 - Bastogne (25) | |
De Bruyn Senne (ZCK/12040/03) | 10 | 200m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / ) | 02:04.42 | 2019-07-30 - Leuven (25) |
16 | 50m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / ) | 00:26.89 | 2019-05-05 - Bastogne (25) | |
20 | 100m wisselslag heren (11-11 / 11-21 / ) | 01:03.65 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
23 | 200m schoolslag heren (11-11 / 11-21 / ) | 02:28.10 | 2019-10-19 - Leuven (25) | |
29 | 50m schoolslag heren (11-11 / 11-21 / ) | 00:31.91 | 2019-10-20 - Leuven (25) | |
33 | 100m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / ) | 00:57.70 | 2019-10-20 - Leuven (25) | |
De Kock Silke (ZCK/22023/07) | 9 | 200m vrije slag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:37.04 | 2019-10-27 - Gent (25) |
13 | 100m rugslag dames (11-21 / 11-11 / ) | 01:19.13 | 2019-02-10 - Antwerpen (50) | |
19 | 100m wisselslag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:23.70 | - (25) | |
26 | 200m rugslag dames (11-21 / 11-11 / ) | 03:02.65 | 2019-10-19 - Leuven (25) | |
32 | 100m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:11.05 | 2019-10-19 - Leuven (25) | |
De Maerschalck Ella (ZCK/21059/07) | 9 | 200m vrije slag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:31.88 | 2019-10-20 - Leuven (25) |
15 | 50m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 00:30.27 | 2019-10-20 - Leuven (25) | |
19 | 100m wisselslag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:22.44 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
26 | 200m rugslag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:56.10 | 2019-03-17 - Sinbad (25) | |
32 | 100m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:07.17 | 2019-10-19 - Leuven (25) | |
Gillis Xander (ZCK/12076/04) | 10 | 200m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / ) | 02:04.39 | 2019-10-19 - Leuven (25) |
18 | 200m vlinderslag heren (11-21 / 11-11 / ) | 02:21.72 | 2019-10-27 - Gent (25) | |
20 | 100m wisselslag heren (11-11 / 11-21 / ) | 01:08.16 | 2019-02-16 - Stedelijk Zwembad Geel (25) | |
31 | 100m vlinderslag heren (11-11 / 11-21 / ) | 01:05.26 | 2019-10-20 - Leuven (25) | |
33 | 100m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / ) | 00:58.40 | 2019-10-26 - Gent (25) | |
Goiris Cato (ZCK/22042/03) | 9 | 200m vrije slag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:27.76 | 2019-05-04 - Bastogne (25) |
15 | 50m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 00:30.11 | 2019-02-17 - Stedelijk Zwembad Geel (25) | |
26 | 200m rugslag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:39.28 | - (25) | |
32 | 100m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:06.92 | 2019-10-19 - Leuven (25) | |
Huysmans Silke (ZCK/20336/04) | 13 | 100m rugslag dames (11-21 / 11-11 / ) | 01:13.66 | 2019-10-20 - Leuven (25) |
19 | 100m wisselslag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:17.68 | 2019-02-17 - Stedelijk Zwembad Geel (25) | |
26 | 200m rugslag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:37.59 | 2019-10-19 - Leuven (25) | |
32 | 100m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:07.48 | 2019-10-26 - Gent (25) | |
Kennes Naomi (ZCK/22078/06) | 9 | 200m vrije slag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:22.51 | 2019-07-23 - Berchem (25) |
15 | 50m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 00:30.67 | 2019-10-20 - Leuven (25) | |
19 | 100m wisselslag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:20.25 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
26 | 200m rugslag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:47.76 | 2019-10-27 - Gent (25) | |
32 | 100m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:05.68 | 2019-10-19 - Leuven (25) | |
Loncke Febe (ZCK/22081/05) | 9 | 200m vrije slag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:17.10 | 2019-10-20 - Leuven (25) |
15 | 50m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 00:29.56 | 2019-09-15 - Aarschot (25) | |
19 | 100m wisselslag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:16.03 | 2019-05-03 - Bastogne (25) | |
26 | 200m rugslag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:39.23 | 2019-03-17 - Sinbad (25) | |
32 | 100m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:03.57 | 2019-10-19 - Leuven (25) | |
Okens Jari (ZCK/10320/03) | 10 | 200m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / ) | 01:58.86 | 2019-10-27 - Gent (25) |
16 | 50m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / ) | 00:25.71 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
18 | 200m vlinderslag heren (11-21 / 11-11 / ) | 02:13.86 | 2019-10-19 - Leuven (25) | |
31 | 100m vlinderslag heren (11-11 / 11-21 / ) | 01:01.51 | 2019-10-20 - Leuven (25) | |
33 | 100m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / ) | 00:55.60 | 2019-10-20 - Leuven (25) | |
Stallaert Tessa (ZCK/22015/05) | 15 | 50m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 00:29.97 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
19 | 100m wisselslag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:16.61 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
22 | 200m schoolslag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:58.59 | 2019-03-17 - Sinbad (25) | |
28 | 50m schoolslag dames (11-11 / 11-21 / ) | 00:36.06 | 2019-02-17 - Stedelijk Zwembad Geel (25) | |
32 | 100m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:06.01 | 2019-03-17 - Sinbad (25) | |
Tebelakis Melina (ZCK/22088/06) | 13 | 100m rugslag dames (11-21 / 11-11 / ) | 01:18.69 | 2019-10-20 - Leuven (25) |
15 | 50m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 00:31.81 | 2019-10-20 - Leuven (25) | |
26 | 200m rugslag dames (11-21 / 11-11 / ) | 02:50.79 | 2019-10-19 - Leuven (25) | |
32 | 100m vrije slag dames (11-11 / 11-21 / ) | 01:11.56 | 2019-05-03 - Bastogne (25) | |
Van Humbeeck Sean (ZCK/12075/05) | 10 | 200m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / ) | 02:10.85 | 2019-10-27 - Gent (25) |
16 | 50m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / ) | 00:27.03 | 2019-10-19 - Leuven (25) | |
20 | 100m wisselslag heren (11-11 / 11-21 / ) | 01:09.09 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
23 | 200m schoolslag heren (11-11 / 11-21 / ) | 02:41.27 | 2019-10-19 - Leuven (25) | |
29 | 50m schoolslag heren (11-11 / 11-21 / ) | 00:33.66 | 2019-10-27 - Gent (25) | |
33 | 100m vrije slag heren (11-11 / 11-21 / ) | 00:58.99 | 2019-10-26 - Gent (25) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Okens Bart (ZCK/10342/71)
- trainer: Buelens Lise (ZCK/20179/95)
- trainer: Keuleers Anse (ZCK/20180/95)
Sessie 2 - 2019-11-23 om >>
- official: De Maesschalck Tanja (ZCK/22086/76)
- official: Van Nierop Astrid (ZCK/22083/77)
Sessie 4 - 2019-11-24 om >>
- official: De Maerschalck Bart (ZCK/12017/79)
- official: Roelands Ann (ZCK/22087/70)