15/01/2023 - Tremelo
CVB
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Criterium Vlaams-Brabant (CVB)- Organisator: ZCT
- Adres: Veldonkstraat 3, 3120 Tremelo
- Informatie:
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Doorstroomteam A
* Doorstroomteam B
* Gevorderden B
* Officials
* Springplankteam
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 125 euro in totaal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 12u45 | |
Inzwemmen: | 13u05-13u30 (ZCK, baan 4) | |
Aanmelden officials: | 13u15 | |
Wedstrijd: | 14u00 |
Documenten
* 230115_voorprogramma.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2023-01-15 om 14:00 >>
Wedstrijd 1: 400m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 2: 400m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 3: 400m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 4: 200m schoolslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 5: 200m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 6: 100m wisselslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 7: 100m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 8: 50m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 9: 50m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 10: 50m vlinderslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 11: 100m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 12: 100m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 13: 100m rugslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 14: 50m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 15: 50m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 16: 100m wisselslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 17: 200m schoolslag dames (11-99 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Aelbrecht Julliette (ZCK/22117/13) | 7 | 100m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) |
13 | 100m rugslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
De Sitter Kira (ZCK/22115/12) | 12 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
17 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Gela Emma (ZCK/22101/09) | 2 | 400m vrije slag dames (11-99 / ) | 06:45.11 | 2022-03-20 - Ternat (25) |
17 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Jacobs Laurien (ZCK/22082/08) | 6 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 01:33.72 | 2022-04-17 - Zwembad De Druppelteen (25) |
17 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Jacobs Roxanne (ZCK/22103/10) | 6 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 01:32.61 | 2022-04-17 - Zwembad De Druppelteen (25) |
17 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Nuytkens Marie (ZCK/22113/13) | 13 | 100m rugslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) |
Reyniers Fien (ZCK/22114/11) | 12 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
17 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Schaerlaeken Lana (ZCK/22111/11) | 6 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
12 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Scheers Tars (ZCK/12118/10) | 11 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
16 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Tajeddine Youssef (ZCK/11062/05) | 5 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
16 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 01:20.39 | 2022-03-20 - Ternat (25) | |
Van Den Brande Lucas (ZCK/12108/11) | 5 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
16 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Van Den Broeck Tiebe (ZCK/12102/11) | 5 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
16 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 01:40.23 | 2022-04-17 - Zwembad De Druppelteen (25) | |
Van Hoomissen Chelsea (ZCK/22112/12) | 6 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
12 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Van Den Broeck Michael (ZCK/10026/81)
- trainer: Van Den Brande Liesbeth (ZCK/20190/80)
Sessie 1 - 2023-01-15 om 14:00 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
- official: Peeters Jessica (ZCK/22091/86)