30/10/2022 - Meise
PK Lange afstand
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Provinciaal Kampioenschap (PK)- Organisator: PBR
- Adres: Nieuwelaan 98, 1860 Meise
- Informatie: lange afstand, selectie door trainers. meisjes zwemmen in voormiddag, jongens in namiddag (of omgekeerd)
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Doorstroomteam A
* Gevorderden A
* Officials
* Selectie A
* Selectie B
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 99 euro in totaal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 7u45 | 12u45 |
Inzwemmen: | 8u00 | 13u00 |
Aanmelden officials: | 8u15 | 13u15 |
Wedstrijd: | 9u00 | 14u00 |
Documenten
* voorprogramma_PKLA_20221030_AM.pdf
* voorprogramma_PKLA_20221030_PM.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2022-10-30 om 09:00 >>
Wedstrijd 1: 800m vrije slag dames (11-99 / )
Sessie 2: 2 - 2022-10-30 om 14:00 >>
Wedstrijd 2: 400m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 3: 1500m vrije slag heren (11-99 / )
Sessie 3: 3 - 2022-11-01 om 09:00 >>
Wedstrijd 4: 800m vrije slag heren (11-99 / )
Sessie 4: 4 - 2022-11-01 om 14:00 >>
Wedstrijd 5: 400m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 6: 1500m vrije slag dames (11-99 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Bakx Warre (ZCK/12095/10) | 4 | 800m vrije slag heren (11-99 / ) | 12:05.00 | - (25) |
Dalemans Lyn (ZCK/22065/09) | 6 | 1500m vrije slag dames (11-99 / ) | 20:45.00 | - (25) |
Geens Amélie (ZCK/22094/09) | 6 | 1500m vrije slag dames (11-99 / ) | 21:45.00 | - (25) |
Geens Thibaut (ZCK/12035/07) | 3 | 1500m vrije slag heren (11-99 / ) | 19:59.43 | 2021-10-31 - Zwembad De Wauwer (25) |
4 | 800m vrije slag heren (11-99 / ) | 10:32.64 | - (25) | |
Jacobs Laurien (ZCK/22082/08) | 1 | 800m vrije slag dames (11-99 / ) | 13:45.00 | - (25) |
Jacobs Roxanne (ZCK/22103/10) | 1 | 800m vrije slag dames (11-99 / ) | 13:45.00 | - (25) |
Kennes Kynoa (ZCK/12106/09) | 3 | 1500m vrije slag heren (11-99 / ) | 26:00.00 | - (25) |
4 | 800m vrije slag heren (11-99 / ) | 12:55.00 | - (25) | |
Kennes Naomi (ZCK/22078/06) | 1 | 800m vrije slag dames (11-99 / ) | 10:17.62 | 2021-10-31 - Zwembad De Wauwer (25) |
6 | 1500m vrije slag dames (11-99 / ) | 20:30.00 | - (25) | |
Van Den Broeck Tiebe (ZCK/12102/11) | 3 | 1500m vrije slag heren (11-99 / ) | 26:30.00 | - (25) |
Verspecht Lien (ZCK/22092/08) | 1 | 800m vrije slag dames (11-99 / ) | 12:30.00 | - (25) |
Verspecht Lizanne (ZCK/22096/09) | 1 | 800m vrije slag dames (11-99 / ) | 11:17.17 | 2021-10-31 - Zwembad De Wauwer (25) |
6 | 1500m vrije slag dames (11-99 / ) | 21:15.00 | - (25) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Van Den Broeck Michael (ZCK/10026/81)
- trainer: Van Den Broeck Dennis (ZCK/12068/86)
Sessie 1 - 2022-10-30 om 09:00 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
Sessie 2 - 2022-10-30 om 14:00 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
Sessie 4 - 2022-11-01 om 14:00 >>
- official: Verspecht Koen (ZCK/12098/71)