05/03/2023 - Sint-Pieters-Leeuw
CVB
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Criterium Vlaams-Brabant (CVB)- Organisator: STZ
- Adres: Sportlaan 11, 1600 Sint-Pieters-Leeuw
- Informatie: niet voor deelnemers Bastogne (tenzij trainer selecteert), max 3 starten per zw
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Doorstroomteam A
* Doorstroomteam B
* Gevorderden A
* Gevorderden B
* Officials
* Selectie A
* Selectie B
* Springplankteam
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 142 euro in toatal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 12u45 | |
Inzwemmen: | 13u00 | |
Aanmelden officials: | 13u15 | |
Wedstrijd: | 14u00 |
Documenten
* 20230305_stz_voorpr.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2023-03-05 om 14:00 >>
Wedstrijd 1: 50m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 2: 400m wisselslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 3: 100m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 4: 100m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 5: 400m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 6: 50m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 7: 200m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 8: 200m rugslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 9: 200m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 10: 50m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 11: 100m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 12: 100m vlinderslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 13: 100m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 14: 400m wisselslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 15: AFLOSSING 4x50m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 16: AFLOSSING 4x50m vrije slag gemengd (11-99 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Aelbrecht Juliette (ZCK/22117/13) | 5 | 400m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) |
De Sitter Kira (ZCK/22115/12) | 4 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
7 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
10 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Gela Emma (ZCK/22101/09) | 4 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:27.48 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) |
7 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:56.28 | 2022-10-02 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
13 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:42.00 | 2022-05-22 - Tremelo (25) | |
Jacobs Laurien (ZCK/22082/08) | 4 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:30.27 | 2022-11-27 - Temse (25) |
7 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:57.93 | 2022-07-26 - Sinbad (25) | |
13 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:37.20 | 2022-11-06 - Ternat (25) | |
Jacobs Roxanne (ZCK/22103/10) | 7 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 03:08.17 | 2022-03-06 - Zwembad "De Motte" (25) |
10 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:35.91 | 2022-09-25 - Dilbeek (25) | |
13 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:46.84 | 2022-11-06 - Ternat (25) | |
Melotte Karsten (ZCK/12116/11) | 6 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
9 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
11 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Nuytkens Marie (ZCK/22113/13) | 5 | 400m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) |
Scheers Tars (ZCK/12118/10) | 6 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
9 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
11 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Van Hoomissen Chelsea (ZCK/22112/12) | 4 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
7 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
10 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Verspecht Lizanne (ZCK/22096/09) | 2 | 400m wisselslag dames (11-99 / ) | 05:47.42 | 2022-10-15 - Leuven (25) |
10 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:31.68 | 2022-11-27 - Temse (25) | |
Wijns Arne (ZCK/12104/09) | 3 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
9 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 02:50.00 | 2022-05-08 - LEUVEN (25) | |
11 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:30.31 | 2022-03-20 - Ternat (25) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- trainer: Carlier Silke ()
- trainer: Gillis Xander (ZCK/12120/04)
Sessie 1 - 2023-03-05 om 14:00 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
- official: Verspecht Koen (ZCK/12098/71)