26/10/2019 - Gent (Rozenbroeken)
Memorial Antheunis (zaterdag)
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Open wedstrijd (gewoon)- Organisator: MEGA
- Adres: Victor Braeckmanlaan 180, 9040 Gent
- Informatie: Wedstrijd met traditioneel een internationaal deelnemersveld van hoog niveau. Eveneens een soort van Australische aflossing (1 voor 2008-2005 en 1 voor 2004-2002). Op zaterdag nemen we aan deze wedstrijd deel met de groepen: Kern, Selectie A+B+C+D & Préselectie meer info op https://anteunis.rgsc.be/
- Limieten neen
- Welke groepen:
* Afgevaardigden
* Kernploeg
* Officials
* Pré-selectie A
* Selectie A
* Selectie B
* Selectie C
* Selectie D
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 430 euro in totaal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 7u45 | 12u50 |
Inzwemmen: | 8u00 | 13u00 |
Aanmelden officials: | 8u15 | 13u15 |
Wedstrijd: | 9u00 | 14u00 |
Documenten
* Afspraken_tijdens_wedstrijd_Anteunis_2019.pdf
* Anteunis_2019_folder_NL.pdf
* voorprogramma_Anteunis_2019-10-26_za_nm.pdf
* voorprogramma_Anteunis_2019-10-26_za_vm.pdf
* voorprogramma_Anteunis_2019-10-27_zo_nmfin.pdf
* voorprogramma_Anteunis_2019-10-27_zo_vm.pdf
* Wedstrijdreglement_Anteunis_2019.pdf
* Praktische_richtlijnen_2019.pdf
* Programma zaterdag 26.10.2019 - Anteunis 2019.pdf
* Programma zondag 27.10.2019 - Anteunis 2019.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden: wedstrijd van een ganse dag!Sessie 1: 1 - 2019-10-26 om 09:00 >>
Wedstrijd 1: 50m schoolslag dames (11-17 / )
Wedstrijd 2: 50m schoolslag heren (11-17 / )
Wedstrijd 3: 50m vrije slag dames (11-17 / )
Wedstrijd 4: 50m vrije slag heren (11-17 / )
Wedstrijd 5: 50m vlinderslag dames (11-17 / )
Wedstrijd 6: 50m vlinderslag heren (11-17 / )
Wedstrijd 7: 50m rugslag dames (11-17 / )
Wedstrijd 8: 50m rugslag heren (11-17 / )
Wedstrijd 9: 400m vrije slag dames (11-17 / )
Wedstrijd 10: 400m vrije slag heren (11-17 / )
Sessie 2: 2 - 2019-10-26 om 14:00 >>
Wedstrijd 11: 100m schoolslag dames (11-17 / )
Wedstrijd 12: 100m schoolslag heren (11-17 / )
Wedstrijd 13: 100m vrije slag dames (11-17 / )
Wedstrijd 14: 100m vrije slag heren (11-17 / )
Wedstrijd 15: 100m vlinderslag dames (11-17 / )
Wedstrijd 16: 100m vlinderslag heren (11-17 / )
Wedstrijd 17: 100m rugslag dames (11-17 / )
Wedstrijd 18: 100m rugslag heren (11-17 / )
Wedstrijd 19: AFLOSSING 4x50m wisselslag gemengd (11-14 / )
Wedstrijd 20: AFLOSSING 4x50m wisselslag gemengd (14-17 / )
Sessie 3: 3 - 2019-10-27 om 09:00 >>
Wedstrijd 21: 200m schoolslag dames (11-17 / )
Wedstrijd 22: 200m schoolslag heren (11-17 / )
Wedstrijd 23: 200m vrije slag dames (11-17 / )
Wedstrijd 24: 200m vrije slag heren (11-17 / )
Wedstrijd 25: 200m vlinderslag dames (11-17 / )
Wedstrijd 26: 200m vlinderslag heren (11-17 / )
Wedstrijd 27: 200m rugslag dames (11-17 / )
Wedstrijd 28: 200m rugslag heren (11-17 / )
Wedstrijd 29: 200m wisselslag gemengd (9-10 / )
Sessie 4: 4 - 2019-10-27 om 14:30 >>
Wedstrijd 30: 100m rugslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 31: 100m vrije slag gemengd (9-10 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Bakx Jannes (ZCK/11005/04) | 2 | 50m schoolslag heren (11-17 / ) | 00:41.30 | - (50) |
6 | 50m vlinderslag heren (11-17 / ) | 00:31.97 | 2019-05-05 - Bastogne (25) | |
12 | 100m schoolslag heren (11-17 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
18 | 100m rugslag heren (11-17 / ) | 01:12.70 | 2019-05-05 - Bastogne (25) | |
Bakx Senne (ZCK/11036/06) | 2 | 50m schoolslag heren (11-17 / ) | 00:41.26 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
6 | 50m vlinderslag heren (11-17 / ) | 00:41.35 | 2019-05-05 - Bastogne (25) | |
14 | 100m vrije slag heren (11-17 / ) | 01:12.35 | 2019-07-14 - GENK (50) | |
16 | 100m vlinderslag heren (11-17 / ) | 01:39.13 | 2019-03-17 - Sinbad (25) | |
Carlier Silke (ZCK/21006/03) | 5 | 50m vlinderslag dames (11-17 / ) | 00:32.19 | 2019-02-16 - Stedelijk Zwembad Geel (25) |
7 | 50m rugslag dames (11-17 / ) | 00:32.53 | 2018-11-18 - Dudelange (25) | |
11 | 100m schoolslag dames (11-17 / ) | 01:23.76 | 2019-10-06 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
15 | 100m vlinderslag dames (11-17 / ) | 01:13.43 | 2019-03-17 - Sinbad (25) | |
23 | 200m vrije slag dames (11-17 / ) | 02:16.12 | 2019-05-04 - Bastogne (25) | |
Daelemans Anke (ZCK/22043/05) | 1 | 50m schoolslag dames (11-17 / ) | 00:45.47 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) |
3 | 50m vrije slag dames (11-17 / ) | 00:31.75 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
11 | 100m schoolslag dames (11-17 / ) | 01:40.01 | 2019-02-16 - Stedelijk Zwembad Geel (25) | |
17 | 100m rugslag dames (11-17 / ) | 01:21.09 | 2019-05-05 - Bastogne (25) | |
De Bruyn Senne (ZCK/12040/03) | 6 | 50m vlinderslag heren (11-17 / ) | 00:28.89 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
8 | 50m rugslag heren (11-17 / ) | 00:31.43 | 2019-10-06 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
12 | 100m schoolslag heren (11-17 / ) | 01:08.32 | 2019-07-30 - Leuven (25) | |
16 | 100m vlinderslag heren (11-17 / ) | 01:05.14 | 2019-02-16 - Stedelijk Zwembad Geel (25) | |
28 | 200m rugslag heren (11-17 / ) | 02:29.19 | 2018-11-18 - Dudelange (25) | |
De Kock Silke (ZCK/22023/07) | 1 | 50m schoolslag dames (11-17 / ) | 00:44.70 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) |
5 | 50m vlinderslag dames (11-17 / ) | 00:38.01 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) | |
15 | 100m vlinderslag dames (11-17 / ) | 01:32.98 | 2019-01-27 - Seraing (50) | |
21 | 200m schoolslag dames (11-17 / ) | 03:26.22 | 2018-11-25 - Hasselt (25) | |
23 | 200m vrije slag dames (11-17 / ) | 02:44.19 | 2019-03-17 - Sinbad (25) | |
De Maerschalck Ella (ZCK/21059/07) | 1 | 50m schoolslag dames (11-17 / ) | 00:44.04 | 2018-10-20 - Leuven (25) |
7 | 50m rugslag dames (11-17 / ) | 00:38.69 | 2018-10-21 - Leuven (25) | |
11 | 100m schoolslag dames (11-17 / ) | 01:35.82 | 2019-02-16 - Stedelijk Zwembad Geel (25) | |
17 | 100m rugslag dames (11-17 / ) | 01:18.28 | 2019-05-05 - Bastogne (25) | |
Gillis Xander (ZCK/12076/04) | 2 | 50m schoolslag heren (11-17 / ) | 00:43.76 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) |
4 | 50m vrije slag heren (11-17 / ) | 00:28.20 | 2019-05-05 - Bastogne (25) | |
14 | 100m vrije slag heren (11-17 / ) | 00:58.73 | 2019-07-30 - Leuven (25) | |
18 | 100m rugslag heren (11-17 / ) | 01:13.28 | 2019-04-07 - Gent (50) | |
26 | 200m vlinderslag heren (11-17 / ) | 02:35.02 | 2018-11-24 - Bonn (25) | |
Goiris Cato (ZCK/22042/03) | 3 | 50m vrije slag dames (11-17 / ) | 00:30.11 | 2019-02-17 - Stedelijk Zwembad Geel (25) |
7 | 50m rugslag dames (11-17 / ) | 00:35.22 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
17 | 100m rugslag dames (11-17 / ) | 01:13.09 | 2018-10-21 - Leuven (25) | |
23 | 200m vrije slag dames (11-17 / ) | 02:20.77 | 2018-11-17 - Dudelange (25) | |
Huysmans Silke (ZCK/20336/04) | 1 | 50m schoolslag dames (11-17 / ) | 00:44.37 | - (25) |
5 | 50m vlinderslag dames (11-17 / ) | 00:33.33 | 2019-02-16 - Stedelijk Zwembad Geel (25) | |
13 | 100m vrije slag dames (11-17 / ) | 01:08.32 | 2019-10-06 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
17 | 100m rugslag dames (11-17 / ) | 01:13.63 | 2019-06-23 - Mol (50) | |
21 | 200m schoolslag dames (11-17 / ) | 03:34.05 | - (25) | |
23 | 200m vrije slag dames (11-17 / ) | 02:33.25 | 2019-05-04 - Bastogne (25) | |
Kennes Naomi (ZCK/22078/06) | 5 | 50m vlinderslag dames (11-17 / ) | 00:38.61 | 2018-11-18 - Nijlen (25) |
7 | 50m rugslag dames (11-17 / ) | 00:37.18 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
15 | 100m vlinderslag dames (11-17 / ) | 01:29.07 | 2019-04-07 - Gent (50) | |
21 | 200m schoolslag dames (11-17 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
27 | 200m rugslag dames (11-17 / ) | 02:56.97 | 2019-01-27 - Seraing (50) | |
Loncke Febe (ZCK/22081/05) | 1 | 50m schoolslag dames (11-17 / ) | 00:39.79 | 2018-11-18 - Nijlen (25) |
7 | 50m rugslag dames (11-17 / ) | 00:35.78 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
13 | 100m vrije slag dames (11-17 / ) | 01:05.53 | 2019-05-03 - Bastogne (25) | |
Okens Jari (ZCK/10320/03) | 8 | 50m rugslag heren (11-17 / ) | 00:29.18 | 2018-11-18 - Dudelange (25) |
14 | 100m vrije slag heren (11-17 / ) | 00:55.83 | 2019-07-30 - Leuven (25) | |
16 | 100m vlinderslag heren (11-17 / ) | 01:01.30 | 2018-10-21 - Leuven (25) | |
24 | 200m vrije slag heren (11-17 / ) | 01:59.65 | 2018-11-17 - Dudelange (25) | |
28 | 200m rugslag heren (11-17 / ) | 02:19.81 | 2018-11-25 - Hasselt (25) | |
Van Cutsem Renzo (ZCK/10329/04) | 2 | 50m schoolslag heren (11-17 / ) | 00:39.71 | 2019-02-16 - Stedelijk Zwembad Geel (25) |
6 | 50m vlinderslag heren (11-17 / ) | 00:29.74 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
12 | 100m schoolslag heren (11-17 / ) | 01:29.97 | 2019-06-22 - Mol (50) | |
16 | 100m vlinderslag heren (11-17 / ) | 01:16.86 | - (25) | |
24 | 200m vrije slag heren (11-17 / ) | 02:19.45 | 2019-05-04 - Bastogne (25) | |
26 | 200m vlinderslag heren (11-17 / ) | 03:07.03 | 2018-11-18 - Dudelange (25) | |
Van Humbeeck Sean (ZCK/12075/05) | 2 | 50m schoolslag heren (11-17 / ) | 00:34.02 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
8 | 50m rugslag heren (11-17 / ) | 00:32.10 | 2019-10-06 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
14 | 100m vrije slag heren (11-17 / ) | 01:00.27 | 2019-07-23 - Berchem (25) | |
16 | 100m vlinderslag heren (11-17 / ) | 01:14.50 | 2019-02-16 - Stedelijk Zwembad Geel (25) | |
24 | 200m vrije slag heren (11-17 / ) | 02:15.64 | 2019-05-04 - Bastogne (25) | |
Van Tilburg Uwe (ZCK/11039/06) | 2 | 50m schoolslag heren (11-17 / ) | 00:48.86 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
6 | 50m vlinderslag heren (11-17 / ) | 00:40.25 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
14 | 100m vrije slag heren (11-17 / ) | 01:18.61 | 2019-07-14 - GENK (50) | |
18 | 100m rugslag heren (11-17 / ) | 01:35.28 | 2019-06-22 - Mol (50) | |
Van de Poel Noah (ZCK/11037/06) | 4 | 50m vrije slag heren (11-17 / ) | 00:32.85 | 2019-05-05 - Bastogne (25) |
10 | 400m vrije slag heren (11-17 / ) | 06:00.95 | - (25) | |
14 | 100m vrije slag heren (11-17 / ) | 01:12.72 | 2019-02-17 - Stedelijk Zwembad Geel (25) | |
16 | 100m vlinderslag heren (11-17 / ) | 01:23.32 | 2019-03-17 - Sinbad (25) | |
Vansteelandt Bram (ZCK/12079/06) | 6 | 50m vlinderslag heren (11-17 / ) | 00:37.24 | 2019-05-05 - Bastogne (25) |
10 | 400m vrije slag heren (11-17 / ) | 05:30.81 | 2018-11-24 - Bonn (25) | |
16 | 100m vlinderslag heren (11-17 / ) | 01:19.37 | 2019-07-12 - GENK (50) | |
18 | 100m rugslag heren (11-17 / ) | 01:24.43 | 2018-11-24 - Bonn (25) | |
Vansteelandt Tine (ZCK/22080/08) | 1 | 50m schoolslag dames (11-17 / ) | 00:51.29 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
5 | 50m vlinderslag dames (11-17 / ) | 00:49.62 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) | |
11 | 100m schoolslag dames (11-17 / ) | 01:46.42 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) | |
17 | 100m rugslag dames (11-17 / ) | 01:41.64 | 2019-02-17 - Stedelijk Zwembad Geel (25) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Keuleers Anse (ZCK/20180/95)
- trainer: Brugghemans Suzanne (ZCK/21041/87)
- trainer: Kennis Kayleigh (ZCK/22036/93)
- trainer: Peeters Jessica (ZCK/22091/86)
- trainer: Verbruggen An (ZCK/20137/95)
Sessie 1 - 2019-10-26 om 09:00 >>
- official: De Maesschalck Tanja (ZCK/22086/76)
- official: Van Nierop Astrid (ZCK/22083/77)
Sessie 2 - 2019-10-26 om 14:00 >>
- official: Boonen Iris (ZCK/22060/76)
- official: Okens Bart (ZCK/10342/71)
Sessie 3 - 2019-10-27 om 09:00 >>
- official: Aelbrecht Kelly (ZCK/22090/81)
- official: Van Loo An (ZCK/22048/76)