07/05/2023 - Dilbeek
CVB
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Criterium Vlaams-Brabant (CVB)- Organisator: DIZV
- Adres: Beeldhouwkunstlaan, 1700 Dilbeek
- Informatie:
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Doorstroomteam A
* Doorstroomteam B
* Gevorderden B
* Officials
* Springplankteam
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 165 euro in totaal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 12u45 | |
Inzwemmen: | 13u00 | |
Aanmelden officials: | 13u15 | |
Wedstrijd: | 14u00 |
Documenten
* voorprogramma CVB DiZV 07052023.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 94: 94 - 2023-05-07 om 14:00 >>
Wedstrijd 401: 200m schoolslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 402: 200m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 403: 100m wisselslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 404: 100m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 405: 50m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 406: 50m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 407: 50m vlinderslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 408: 100m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 409: 100m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 410: 100m rugslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 411: 50m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 412: 50m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 413: 100m wisselslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 414: 200m schoolslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 415: AFLOSSING 5x50m vrije slag gemengd (11-99 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Aflossing gemengd nr. 1 (11--1) (ZCK) | 415 | AFLOSSING 5x50m vrije slag gemengd (11-99 / ) | 02:18.00 | - (25) >> Normale samenstelling van de aflossingsploeg: Van Den Broeck Tiebe // Jacobs Roxanne // Gela Emma // Wijns Arne |
Aelbrecht Juliette (ZCK/22117/13) | 401 | 200m schoolslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) |
407 | 50m vlinderslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Gela Emma (ZCK/22101/09) | 406 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:42.97 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) |
409 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:17.31 | ! BONUS ! 2022-11-27 - Temse (25) | |
414 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
415 | AFLOSSING 5x50m vrije slag gemengd (11-99 / ) | - Normale ploeg = Aflossing gemengd nr. 1 (11--1) (0) | ||
Jacobs Laurien (ZCK/22082/08) | 406 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:40.50 | 2023-02-05 - Antwerpen (50) |
409 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:16.22 | ! BONUS ! 2023-03-10 - Bastogne (25) | |
414 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 03:22.21 | 2023-01-15 - Tremelo (25) | |
Jacobs Roxanne (ZCK/22103/10) | 406 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:40.13 | ! BONUS ! 2023-03-12 - Bastogne (25) |
409 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:15.64 | 2023-01-29 - Antwerpen (50) | |
414 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 03:50.82 | 2023-01-15 - Tremelo (25) | |
415 | AFLOSSING 5x50m vrije slag gemengd (11-99 / ) | - Normale ploeg = Aflossing gemengd nr. 1 (11--1) (0) | ||
Melotte Karsten (ZCK/12116/11) | 402 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
408 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
411 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | ! BONUS ! - (25) | |
Nuytkens Marie (ZCK/22113/13) | 401 | 200m schoolslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) |
407 | 50m vlinderslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Reyniers Fien (ZCK/22114/11) | 406 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
412 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
414 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 04:14.72 | 2023-01-15 - Tremelo (25) | |
Van Den Brande Lucas (ZCK/12108/11) | 402 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 03:51.68 | 2023-01-15 - Tremelo (25) |
405 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:47.89 | ! BONUS ! 2022-11-27 - Temse (25) | |
411 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:47.42 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
Van Den Broeck Tiebe (ZCK/12102/11) | 402 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 03:38.93 | 2023-01-15 - Tremelo (25) |
405 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:43.48 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
408 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:15.07 | ! BONUS ! 2023-03-26 - Ternat (25) | |
415 | AFLOSSING 5x50m vrije slag gemengd (11-99 / ) | - Normale ploeg = Aflossing gemengd nr. 1 (11--1) (0) | ||
Van Hoomissen Chelsea (ZCK/22112/12) | 406 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
412 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
414 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | ! BONUS ! - (25) | |
Van Loon Bas (ZCK/12122/10) | 402 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
408 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
413 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | ! BONUS ! - (25) | |
Verspecht Kaat (ZCK/22119/13) | 401 | 200m schoolslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) |
407 | 50m vlinderslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Verspecht Kobe (ZCK/12109/10) | 402 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
405 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:45.66 | ! BONUS ! 2023-03-11 - Bastogne (25) | |
411 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Wijns Arne (ZCK/12104/09) | 402 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
405 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:37.26 | ! BONUS ! 2022-11-27 - Temse (25) | |
408 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:10.23 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
415 | AFLOSSING 5x50m vrije slag gemengd (11-99 / ) | - Normale ploeg = Aflossing gemengd nr. 1 (11--1) (0) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Van Den Broeck Michael (ZCK/10026/81)
- trainer: Van Den Brande Liesbeth (ZCK/20190/80)
Sessie 94 - 2023-05-07 om 14:00 >>
- official: Van de Poel Stefan (ZCK/12045/68)