06/10/2019 - Kapelle-op-den-Bos
CVB
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Criterium Vlaams-Brabant (CVB)- Organisator: ZCK
- Adres: Marktplein 27, 1880 Kapelle-op-den-Bos
- Informatie: onze thuiswedstrijd, aan deze wedstrijd nemen wij met al onze competitie-groepen deel. max. 3 starten per zwemmer
- Limieten neen
- Welke groepen:
* Afgevaardigden
* Doorstroomteam A
* Gevorderden B
* Kernploeg
* Officials
* Pré-selectie A
* Selectie A
* Selectie B
* Selectie C
* Selectie D
* Sportzwemmers
* Springplankteam
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 4 € per start
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 12u45 | |
Inzwemmen: | 12u55 | |
Aanmelden officials: | 13u15 | |
Wedstrijd: | 14u00 |
Programma
Pauzes na wedstrijden: 6Sessie 92: 92 - 2019-10-06 om 14:00 >>
Wedstrijd 201: 200m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 202: 400m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 203: 200m wisselslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 204: 50m schoolslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 205: 100m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 206: 100m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 207: 100m rugslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 208: 50m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 209: 50m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 210: 100m wisselslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 211: 100m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 212: 100m schoolslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 213: 200m wisselslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 214: 400m vrije slag dames (11-99 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Bakx Jannes (ZCK/11005/04) | 202 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 05:05.10 | 2018-07-13 - Izegem (50) |
208 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:33.67 | 2018-10-20 - Leuven (25) | |
211 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:02.73 | 2019-07-16 - Gemeentelijk zwembad "De Motte" (25) | |
Bakx Senne (ZCK/11036/06) | 202 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 05:52.97 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
213 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 02:56.67 | 2019-07-14 - GENK (50) | |
Bakx Warre (ZCK/12095/10) | 204 | 50m schoolslag gemengd (9-10 / ) | 00:51.40 | 2019-06-23 - Mol (50) |
210 | 100m wisselslag gemengd (9-10 / ) | 01:44.88 | 2019-06-26 - Gemeentelijke Zwembad "De Motte" (25) | |
Bosmans Fleur (ZCK/20309/02) | 203 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:45.86 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
214 | 400m vrije slag dames (11-99 / ) | 05:11.94 | 2018-11-18 - Dudelange (25) | |
Bosmans Wannes (ZCK/12072/06) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
211 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:35.84 | 2019-06-30 - Zwembad De Wauwer (25) | |
Carlier Dieuwke (ZCK/22069/09) | 201 | 200m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 03:30.56 | 2019-02-17 - Aarschot (25) |
210 | 100m wisselslag gemengd (9-10 / ) | 01:49.75 | 2019-02-17 - Aarschot (25) | |
Carlier Silke (ZCK/21006/03) | 206 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:01.94 | 2018-04-28 - Bastogne (25) |
212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:22.52 | 2018-04-28 - Bastogne (25) | |
Clerbout Fillo (ZCK/22052/08) | 203 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 03:11.96 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) |
214 | 400m vrije slag dames (11-99 / ) | 05:59.77 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) | |
Daelemans Anke (ZCK/22043/05) | 206 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:08.27 | 2019-07-14 - GENK (50) |
214 | 400m vrije slag dames (11-99 / ) | 05:24.80 | 2019-06-22 - Mol (50) | |
Daems Lotte (ZCK/21007/05) | 206 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:08.61 | 2018-02-17 - Geel (25) |
212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:40.76 | 2019-02-16 - Stedelijk Zwembad Geel (25) | |
Dalemans Lyn (ZCK/22065/09) | 201 | 200m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 03:12.17 | 2019-02-17 - Aarschot (25) |
207 | 100m rugslag gemengd (9-10 / ) | 01:30.81 | 2019-06-30 - Zwembad De Wauwer (25) | |
De Bruyn Senne (ZCK/12040/03) | 202 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 04:37.30 | 2018-11-18 - Dudelange (25) |
208 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:31.84 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
De Decker Jo (ZCK/10306/02) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:21.19 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
213 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 02:46.25 | 2018-07-13 - Izegem (50) | |
De Kock Silke (ZCK/22023/07) | 203 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:54.84 | 2019-07-19 - GENK (50) |
214 | 400m vrije slag dames (11-99 / ) | 05:51.03 | 2019-06-22 - Mol (50) | |
De Maerschalck Bill (ZCK/12063/09) | 201 | 200m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 03:18.34 | 2019-02-17 - Aarschot (25) |
207 | 100m rugslag gemengd (9-10 / ) | 01:42.16 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
De Maerschalck Ella (ZCK/21059/07) | 203 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:53.57 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
214 | 400m vrije slag dames (11-99 / ) | 05:40.27 | 2019-02-10 - Antwerpen (50) | |
De Valck Dante (ZCK/11038/06) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:27.05 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
211 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:58.82 | 2019-05-04 - Bastogne (25) | |
De Valck Matteo (ZCK/11022/05) | 202 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 04:39.03 | 2018-10-21 - Leuven (25) |
211 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:58.20 | 2018-11-18 - Dudelange (25) | |
Deniz Zidan (ZCK/12053/07) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 02:02.91 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) |
211 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:29.54 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) | |
Desard Rob (ZCK/11012/02) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:23.40 | 2018-07-14 - Izegem (50) |
208 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:29.24 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Desard Wout (ZCK/11028/05) | 202 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 05:34.72 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
208 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:35.06 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Dubin Daud (ZCK/12070/08) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:44.71 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) |
213 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 03:30.77 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) | |
Feryn Tibbe (ZCK/11030/05) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:27.51 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) |
213 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 02:51.09 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) | |
Geens Amélie (ZCK/22094/09) | 204 | 50m schoolslag gemengd (9-10 / ) | 01:01.33 | 2019-06-23 - Mol (50) |
210 | 100m wisselslag gemengd (9-10 / ) | 01:45.42 | 2019-06-26 - Gemeentelijke Zwembad "De Motte" (25) | |
Geens Thibaut (ZCK/12035/07) | 202 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 06:37.49 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
211 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:14.64 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) | |
Gillis Xander (ZCK/12076/04) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:24.51 | 2019-02-17 - Stedelijk Zwembad Geel (25) |
208 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:32.51 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Goiris Cato (ZCK/22042/03) | 203 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:38.13 | 2018-07-31 - Leuven (25) |
212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:25.41 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Hermans Ella (ZCK/2...../10) | 204 | 50m schoolslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (0) |
207 | 100m rugslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
Huysmans Hanne (ZCK/20333/04) | 203 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:49.71 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
214 | 400m vrije slag dames (11-99 / ) | 05:43.01 | 2018-07-17 - Gemeentelijk zwembad "De Motte" (25) | |
Huysmans Silke (ZCK/20336/04) | 206 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:09.95 | 2019-07-14 - GENK (50) |
212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
Jacobs Thomas (ZCK/12054/07) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:56.76 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) |
211 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:31.19 | 2019-06-30 - Zwembad De Wauwer (25) | |
Jacobs Laurien (ZCK/22082/08) | 203 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
209 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:52.70 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Kennes Kylian (ZCK/12077/03) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:23.75 | 2018-11-23 - Bonn (25) |
213 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 02:42.53 | 2018-11-23 - Bonn (25) | |
Kennes Naomi (ZCK/22078/06) | 203 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:53.72 | 2019-03-17 - Sinbad (25) |
212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:36.90 | 2019-05-04 - Bastogne (25) | |
Kerremans Jette (ZCK/22030/08) | 206 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:23.97 | 2019-05-26 - Tremelo (25) |
212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:51.49 | 2019-05-26 - Tremelo (25) | |
Lauwens Ruben (ZCK/12062/08) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:50.68 | 2019-05-26 - Tremelo (25) |
211 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:31.00 | 2019-05-26 - Tremelo (25) | |
Loncke Febe (ZCK/22081/05) | 203 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:44.07 | 2019-03-17 - Sinbad (25) |
212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:25.81 | 2019-05-04 - Bastogne (25) | |
Luypaert Alessio (ZCK/12024/06) | 202 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 06:00.09 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
211 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:09.62 | 2019-06-30 - Zwembad De Wauwer (25) | |
Mertens Noah (ZCK/12056/08) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:50.30 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) |
211 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:24.67 | 2019-02-17 - Stedelijk Zwembad Geel (25) | |
Mertens Noor (ZCK/21061/07) | 206 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:24.25 | 2018-05-27 - Oostende (50) |
212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:56.26 | 2018-05-26 - Oostende (50) | |
Moortgat Wout (ZCK/12089/07) | 202 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 05:40.81 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) |
208 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:42.74 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) | |
Okens Jari (ZCK/10320/03) | 202 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 04:15.62 | 2018-11-18 - Dudelange (25) |
213 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 02:17.51 | 2018-12-29 - Leuven (25) | |
Schoovaerts Thomas (ZCK/11053/06) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:33.21 | 2019-03-17 - Sinbad (25) |
208 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:37.14 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Segers Ferre (ZCK/11050/05) | 202 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 06:05.77 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
208 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:40.96 | 2019-01-27 - VWZ-bad Boom (25) | |
Stallaert Tessa (ZCK/22015/05) | 212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:20.50 | 2018-10-20 - Leuven (25) |
214 | 400m vrije slag dames (11-99 / ) | 05:16.74 | 2018-10-20 - Leuven (25) | |
Tajeddine Youssef (ZCK/11062/05) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:43.95 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) |
211 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:24.43 | 2019-05-26 - Tremelo (25) | |
Tebelakis Melina (ZCK/22088/06) | 206 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:11.56 | 2019-05-03 - Bastogne (25) |
209 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:37.43 | 2019-05-04 - Bastogne (25) | |
Van Cutsem Renzo (ZCK/10329/04) | 202 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 04:59.39 | 2019-04-07 - Gent (50) |
213 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 02:38.56 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Van Den Broeck Elena (ZCK/20217/98) | 206 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:06.34 | 2018-04-27 - Bastogne (25) |
209 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:33.19 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
214 | 400m vrije slag dames (11-99 / ) | 05:13.58 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Van Horenbeeck Janne (ZCK/21016/03) | 203 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 03:13.47 | 2018-12-23 - Tremelo (25) |
209 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:39.78 | 2019-01-27 - VWZ-bad Boom (25) | |
Van Humbeeck Sean (ZCK/12075/05) | 202 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 04:49.47 | 2018-10-21 - Leuven (25) |
208 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:34.81 | 2019-05-04 - Bastogne (25) | |
Van Praet Daan (ZCK/12064/07) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
211 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:39.68 | 2019-06-30 - Zwembad De Wauwer (25) | |
Van Roy Zora (ZCK/21051/05) | 206 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:25.55 | 2019-05-26 - Tremelo (25) |
212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:47.01 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Van Tilburg Danse (ZCK/22093/10) | 204 | 50m schoolslag gemengd (9-10 / ) | 01:02.75 | 2019-06-23 - Mol (50) |
210 | 100m wisselslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
Van Tilburg Uwe (ZCK/11039/06) | 202 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 06:11.87 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
208 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:45.94 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Van de Poel Ella (ZCK/22061/09) | 201 | 200m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 03:32.60 | 2019-02-17 - Aarschot (25) |
210 | 100m wisselslag gemengd (9-10 / ) | 01:47.67 | 2019-06-26 - Gemeentelijke Zwembad "De Motte" (25) | |
Van de Poel Noah (ZCK/11037/06) | 205 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:31.59 | 2019-05-04 - Bastogne (25) |
213 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 02:57.57 | 2019-07-14 - GENK (50) | |
Vandenbranden Eline (ZCK/21033/05) | 203 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:35.09 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:32.30 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Vanreepinghen Gitte (ZCK/21035/05) | 206 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:18.03 | 2018-12-23 - Tremelo (25) |
212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
Vansteelandt Bram (ZCK/12079/06) | 208 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:39.85 | 2019-09-15 - Aarschot (25) |
213 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 03:00.50 | 2018-11-23 - Bonn (25) | |
Vansteelandt Tine (ZCK/22080/08) | 206 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:25.41 | 2019-07-14 - GENK (50) |
212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:46.42 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) | |
Verspecht Lizanne (ZCK/22096/09) | 204 | 50m schoolslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (0) |
207 | 100m rugslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
Veyt Jana (ZCK/22027/04) | 206 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:28.54 | 2019-05-26 - Tremelo (25) |
212 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Van Den Broeck Michael (ZCK/10026/81)
- trainer: Buelens Lise (ZCK/20179/95)
- trainer: Kennis Kayleigh (ZCK/22036/93)
- trainer: Keuleers Anse (ZCK/20180/95)
- trainer: Peeters Jessica (ZCK/22091/86)
- trainer: Ricou Franne (ZCK/20194/97)
- trainer: Schellemans Ina (ZCK/...)
- trainer: Van Bogaert Evi (ZCK/22018/80)
- trainer: Van Den Brande Liesbeth (ZCK/20190/80)
- trainer: Van Den Broeck Dennis (ZCK/12068/86)
- trainer: Van Den Broeck Michael (ZCK/10026/81)
- trainer: Van Humbeeck Lise (ZCK/20033/93)
- trainer: Verbruggen An (ZCK/20137/95)
Sessie 92 - 2019-10-06 om 14:00 >>
- official: Aelbrecht Kelly (ZCK/22090/81)
- official: Boonen Iris (ZCK/22060/76)
- official: De Decker Filip (ZCK/12016/67)
- official: De Maesschalck Tanja (ZCK/22086/76)
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
- official: Kennis Katrien (ZCK/20206/67)
- official: Roelands Ann (ZCK/22087/70)
- official: Rombouts Sandra (ZCK/22048/76)
- official: Van Loo An (ZCK/22048/76)
- official: Van Nierop Astrid (ZCK/22083/77)
- official: Vansteelandt Tom (ZCK/12085/78)