08/05/2022 - Leuven
TYR-cup
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Open wedstrijd (gewoon)- Organisator: LAQUA
- Adres: Philipssite 6, 3000 Leuven
- Informatie: 2 starten/zwemmer/dagdeel
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Officials
* Trainers
* Training21-A1
* Training21-A2
* Training21-A3
* Training21-B1
* Training21-C3
* Training21-C4
* Training21-D1
* Training21-D2
* Training21-E1
* Training21-E2
* Training21-kern
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: €6-8 per start
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 8u00 | |
Inzwemmen: | 8u15-8u30 (ZCK, baan 2+3) | 13u30-13u45 (ZCK, baan 5+6) |
Aanmelden officials: | 8u15 | 13u15 |
Wedstrijd: | 9u00 | 14u00 |
Documenten
* voorprogramma LAQUA 08052022 PM.pdf
* voorprogramma LAQUA 08052022 AM.pdf
* Praktische richtlijnen Leuven 8 mei 2022.docx.pdf
* startlijst 04052022 VM.pdf
* startlijst 04052022 NM.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2022-05-08 om 09:00 >>
Wedstrijd 1: 200m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 2: 200m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 3: 100m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 4: 100m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 5: 200m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 6: 200m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 7: 100m schoolslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 8: 100m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 9: 200m wisselslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 10: 200m wisselslag heren (11-99 / )
Sessie 2: 2 - 2022-05-08 om 14:00 >>
Wedstrijd 11: 100m vlinderslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 12: 200m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 13: 200m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 14: 100m rugslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 15: 200m schoolslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 16: 200m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 17: 100m schoolslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 18: 100m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 19: 100m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 20: 100m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 21: 100m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 22: 100m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 23: 800m vrije slag dames OPEN
Wedstrijd 24: 1500m vrije slag heren OPEN
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Bakx Jannes (ZCK/11005/04) | 2 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 02:20.08 | 2021-07-21 - Ternat (25) |
13 | 200m rugslag heren (11-99 / ) | 02:31.30 | 2020-10-25 - Lago Rozebroeken (25) | |
19 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:01.22 | 2021-10-24 - LAGO Rozebroeken (25) | |
Bakx Senne (ZCK/11036/06) | 4 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:11.80 | 2021-10-24 - LAGO Rozebroeken (25) |
8 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:14.79 | 2022-02-20 - Geel (25) | |
16 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 02:52.83 | 2021-10-16 - Leuven (25) | |
22 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 01:22.21 | 2020-02-15 - Geel (25) | |
Bakx Warre (ZCK/12095/10) | 4 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:21.84 | 2022-04-03 - Bastogne (25) |
13 | 200m rugslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
19 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:12.93 | 2022-04-01 - Bastogne (25) | |
Carlier Dieuwke (ZCK/22069/09) | 5 | 200m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
12 | 200m rugslag dames (11-99 / ) | 03:03.36 | 2021-10-03 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
18 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:12.74 | 2022-04-01 - Bastogne (25) | |
Daems Lotte (ZCK/21007/05) | 3 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:18.33 | 2021-07-11 - Ternat (25) |
12 | 200m rugslag dames (11-99 / ) | 02:47.55 | 2021-07-21 - Ternat (25) | |
18 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:08.29 | 2021-07-21 - Ternat (25) | |
Dalemans Lyn (ZCK/22065/09) | 1 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:22.30 | 2021-11-06 - Kortrijk (25) |
12 | 200m rugslag dames (11-99 / ) | 02:37.22 | 2021-10-16 - Leuven (25) | |
18 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:02.24 | 2022-02-19 - Geel (25) | |
Geens Amélie (ZCK/22094/09) | 9 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:51.41 | 2021-12-19 - Tremelo (25) |
12 | 200m rugslag dames (11-99 / ) | 02:48.58 | 2021-10-16 - Leuven (25) | |
18 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:05.77 | 2022-02-19 - Geel (25) | |
Geens Thibaut (ZCK/12035/07) | 4 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:09.91 | 2022-02-19 - Geel (25) |
8 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:36.93 | 2021-10-23 - LAGO Rozebroeken (25) | |
13 | 200m rugslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Gela Emma (ZCK/22101/09) | 1 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 03:18.10 | 2021-10-03 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
9 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
12 | 200m rugslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Huysmans Silke (ZCK/20336/04) | 1 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:23.15 | 2021-10-24 - LAGO Rozebroeken (25) |
7 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:30.13 | 2021-09-19 - Tienen (25) | |
15 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 03:13.92 | 2019-10-27 - Gent (25) | |
Kennes Kynoa (ZCK/12106/09) | 8 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
13 | 200m rugslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
19 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Kennes Naomi (ZCK/22078/06) | 3 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:17.87 | 2021-10-17 - Leuven (25) |
12 | 200m rugslag dames (11-99 / ) | 02:46.08 | 2021-10-03 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
18 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:04.50 | 2021-12-26 - Ternat (25) | |
Loncke Febe (ZCK/22081/05) | 9 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:35.62 | 2021-10-24 - LAGO Rozebroeken (25) |
15 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 03:08.06 | 2020-01-18 - Charleroi (50) | |
18 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:02.18 | 2021-10-24 - LAGO Rozebroeken (25) | |
Okens Jari (ZCK/10320/03) | 4 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:03.69 | 2019-02-16 - Stedelijk Zwembad Geel (25) |
22 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:59.79 | 2020-10-18 - Leuven (25) | |
Schoovaerts Thomas (ZCK/11053/06) | 4 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:08.25 | 2021-10-24 - LAGO Rozebroeken (25) |
10 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 02:29.63 | 2021-10-24 - LAGO Rozebroeken (25) | |
19 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:57.87 | 2021-10-17 - Leuven (25) | |
22 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 01:07.33 | 2021-10-17 - Leuven (25) | |
Stallaert Tessa (ZCK/22015/05) | 3 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:15.83 | 2021-10-24 - LAGO Rozebroeken (25) |
9 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:40.09 | 2021-10-24 - LAGO Rozebroeken (25) | |
15 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 02:55.34 | 2021-07-11 - Ternat (25) | |
Van De Veire Wannes (ZCK/12105/07) | 2 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 02:36.23 | 2022-01-30 - Molenbeek (50) |
8 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:29.20 | 2021-10-17 - Leuven (25) | |
13 | 200m rugslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Van Den Broeck Tiebe (ZCK/12102/11) | 2 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 03:09.43 | 2022-03-06 - Zwembad "De Motte" (25) |
13 | 200m rugslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
19 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:28.16 | 2021-12-19 - Tremelo (25) | |
Verspecht Lien (ZCK/22092/08) | 9 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 03:11.42 | 2021-12-19 - Tremelo (25) |
12 | 200m rugslag dames (11-99 / ) | 03:49.47 | 2019-02-17 - Aarschot (25) | |
15 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Verspecht Lizanne (ZCK/22096/09) | 9 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:52.20 | 2021-12-19 - Tremelo (25) |
15 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 03:06.71 | 2021-11-21 - Temse (25) | |
21 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:26.87 | 2021-12-19 - Tremelo (25) | |
Wijns Arne (ZCK/12104/09) | 2 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
8 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
13 | 200m rugslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Van Den Broeck Elena (ZCK/20217/98)
- trainer: Keuleers Anse (ZCK/20180/95)
- trainer: Van Den Broeck Elena (ZCK/20217/98)
- trainer: Van Den Broeck Michael (ZCK/10026/81)
Sessie 1 - 2022-05-08 om 09:00 >>
- official: Lamberts-Van Assche Luce-Anne (ZCK/22049/65)
- official: van Nierop Astrid (ZCK/22083/77)
Sessie 2 - 2022-05-08 om 14:00 >>
- official: Okens Bart (ZCK/10342/71)
- official: Verspecht Koen (ZCK/12098/71)