30/01/2022 - Boom
Sprintfestival
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Open wedstrijd (gewoon)- Organisator: VWZ
- Adres: Jan Frans Willemsstraat 2, 2850 Boom
- Informatie:
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Officials
* Trainers
* Training21-C4
* Training21-D1
* Training21-D2
* Training21-E1
* Training21-E2
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 90 euro in totaal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 12u45 | |
Inzwemmen: | 13u00 | |
Aanmelden officials: | 13u15 | |
Wedstrijd: | 14u00 |
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2022-01-30 om 14:00 >>
Wedstrijd 1: 100m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 2: 50m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 3: 50m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 4: 50m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 5: 50m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 6: 100m schoolslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 7: 50m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 8: 50m schoolslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 9: 50m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 10: 50m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 11: AFLOSSING 4x50m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 12: AFLOSSING 4x50m vrije slag dames (11-99 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Aflossing dames nr. 1 (11--1) (ZCK) | 12 | AFLOSSING 4x50m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:44.91 | - (25) >> Normale samenstelling van de aflossingsploeg: Gela Emma // Jacobs Roxanne // Jacobs Laurien // van Tilburg Danse |
Aflossing heren nr. 1 (11--1) (ZCK) | 11 | AFLOSSING 4x50m vrije slag heren (11-99 / ) | 02:10.24 | - (25) >> Normale samenstelling van de aflossingsploeg: De Decker Jo // Tajeddine Youssef // Jacobs Thomas // Kennes Kylian |
De Decker Jo (ZCK/10306/02) | 2 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:34.31 | - (25) |
4 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:36.44 | - (25) | |
7 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:35.86 | - (25) | |
9 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:29.02 | - (25) | |
11 | AFLOSSING 4x50m vrije slag heren (11-99 / ) | - Normale ploeg = Aflossing heren nr. 1 (11--1) (0) | ||
Gela Emma (ZCK/22101/09) | 3 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
5 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:44.58 | - (25) | |
8 | 50m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:49.79 | - (25) | |
10 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:38.70 | - (25) | |
12 | AFLOSSING 4x50m vrije slag dames (11-99 / ) | - Normale ploeg = Aflossing dames nr. 1 (11--1) (0) | ||
Jacobs Laurien (ZCK/22082/08) | 3 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
5 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:43.99 | - (25) | |
8 | 50m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:49.97 | - (25) | |
10 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:40.24 | - (25) | |
12 | AFLOSSING 4x50m vrije slag dames (11-99 / ) | - Normale ploeg = Aflossing dames nr. 1 (11--1) (0) | ||
Jacobs Roxanne (ZCK/22103/10) | 3 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:43.12 | - (25) |
5 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:45.35 | - (25) | |
8 | 50m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:52.87 | - (25) | |
10 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:39.59 | - (25) | |
12 | AFLOSSING 4x50m vrije slag dames (11-99 / ) | - Normale ploeg = Aflossing dames nr. 1 (11--1) (0) | ||
Jacobs Thomas (ZCK/12054/07) | 2 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:48.01 | - (25) |
4 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:44.92 | - (25) | |
7 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:48.86 | - (25) | |
9 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:38.02 | - (25) | |
11 | AFLOSSING 4x50m vrije slag heren (11-99 / ) | - Normale ploeg = Aflossing heren nr. 1 (11--1) (0) | ||
Kennes Kylian (ZCK/12077/03) | 2 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:33.62 | - (25) |
4 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:36.86 | - (25) | |
7 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:37.67 | - (25) | |
9 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:28.80 | - (25) | |
11 | AFLOSSING 4x50m vrije slag heren (11-99 / ) | - Normale ploeg = Aflossing heren nr. 1 (11--1) (0) | ||
Kennes Kynoa (ZCK/12106/09) | 4 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
7 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
9 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Mertens Noor (ZCK/21061/07) | 3 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:51.99 | - (25) |
5 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:43.61 | - (25) | |
8 | 50m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:46.31 | - (25) | |
10 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:38.57 | - (25) | |
Tajeddine Youssef (ZCK/11062/05) | 2 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:44.31 | - (25) |
4 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:44.31 | - (25) | |
7 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:45.93 | - (25) | |
9 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:34.40 | - (25) | |
11 | AFLOSSING 4x50m vrije slag heren (11-99 / ) | - Normale ploeg = Aflossing heren nr. 1 (11--1) (0) | ||
Van Den Broeck Tiebe (ZCK/12102/11) | 2 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
4 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:46.53 | - (25) | |
7 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
9 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
van Tilburg Danse (ZCK/22093/10) | 3 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
5 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:55.16 | - (25) | |
8 | 50m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:47.96 | - (25) | |
10 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:46.38 | - (25) | |
12 | AFLOSSING 4x50m vrije slag dames (11-99 / ) | - Normale ploeg = Aflossing dames nr. 1 (11--1) (0) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Van Den Broeck Michael (ZCK/10026/81)
- trainer: Peeters Jessica (ZCK/22091/86)
- trainer: Van Den Broeck Michael (ZCK/10026/81)
Sessie 1 - 2022-01-30 om 14:00 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
- official: van Tilburg Tjarko (ZCK/11044/75)