01/11/2019 - Aartselaar
Jeugdwedstrijd (voormiddagwedstrijd!)
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Open wedstrijd (gewoon)- Organisator: SVAZ
- Adres: Kleistraat 204, 2630 Aartselaar
- Informatie: Regionale wedstrijd waar de voorbije jaren de mogelijkheid bestond om de deelname-limiet voor de Vlaams Jeugdkampioenschappen te zwemmen (400m Vrije Slag / 200m Wisselslag). Wij nemen deel met Springplankteam, Doorstroomteam, Sportzwemmers, Gevorderden en de zwemmers van 2009 en 2008 uit Préselectie en Selectie D. max. 2 starten per zwemmer; trainingstijden nodig voor 400m! inzwemmen voor ZCK vanaf 8u25!
- Limieten neen
- Welke groepen:
* Afgevaardigden
* Doorstroomteam A
* Gevorderden B
* Officials
* Pré-selectie A
* Selectie D
* Sportzwemmers
* Springplankteam
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 132 euro in totaal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 8u00 | |
Inzwemmen: | 8u25 | |
Aanmelden officials: | 8u15 | |
Wedstrijd: | 9u00 |
Documenten
* 01112019_SVAZ_VP.PDF
Programma
Pauzes na wedstrijden: 10, 19Sessie 1: 1 - 2019-11-01 om 09:00 >>
Wedstrijd 1: 100m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 2: 400m wisselslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 3: 400m wisselslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 4: 200m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 5: 200m wisselslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 6: 200m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 7: 200m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 8: 100m rugslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 9: 400m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 10: 400m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 11: 400m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 12: 200m wisselslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 13: 200m wisselslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 14: 200m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 15: 200m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 16: 200m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 17: 200m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 18: 200m schoolslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 19: 200m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 20: AFLOSSING 4x50m vrije slag heren OPEN
Wedstrijd 21: AFLOSSING 4x50m vrije slag dames OPEN
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Clerbout Fillo (ZCK/22052/08) | 6 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 02:55.65 | 2019-03-17 - Gemeentelijk Zwembad "De Motte" (25) |
14 | 200m rugslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
Dalemans Lyn (ZCK/22065/09) | 9 | 400m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 07:27.24 | 2018-12-02 - Zwembad Boom (25) |
De Decker Jo (ZCK/10306/02) | 7 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 02:25.21 | 2018-03-03 - Leuven (25) |
19 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 02:57.92 | 2018-11-25 - Zemst (25) | |
De Maerschalck Bill (ZCK/12063/09) | 9 | 400m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 07:18.90 | 2018-12-02 - Zwembad Boom (25) |
Deniz Zidan (ZCK/12053/07) | 7 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
19 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
Dubin Daud (ZCK/12070/08) | 7 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 03:26.37 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
11 | 400m vrije slag heren (11-99 / ) | 07:14.31 | 2018-12-02 - Zwembad Boom (25) | |
Geens Amélie (ZCK/22094/09) | 4 | 200m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (0) |
8 | 100m rugslag gemengd (9-10 / ) | 01:38.34 | 2019-05-26 - Tremelo (25) | |
Geens Thibaut (ZCK/12035/07) | 13 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 03:11.30 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
19 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
Jacobs Thomas (ZCK/12054/07) | 7 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
15 | 200m rugslag heren (11-99 / ) | 03:49.34 | 2019-02-17 - Aarschot (25) | |
Jacobs Laurien (ZCK/22082/08) | 6 | 200m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
14 | 200m rugslag dames (11-99 / ) | 04:01.19 | 2019-02-17 - Aarschot (25) | |
Kerremans Jette (ZCK/22030/08) | 10 | 400m vrije slag dames (11-99 / ) | 06:40.36 | 2018-12-02 - Zwembad Boom (25) |
14 | 200m rugslag dames (11-99 / ) | 03:47.71 | 2018-05-20 - Zwembad Boom (25) | |
Lauwens Ruben (ZCK/12062/08) | 7 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 03:23.45 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
19 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
Segers Ferre (ZCK/11050/05) | 7 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 02:51.49 | 2018-11-25 - Zemst (25) |
13 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 03:15.48 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Tajeddine Youssef (ZCK/11062/05) | 7 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 03:04.60 | 2018-03-03 - Leuven (25) |
15 | 200m rugslag heren (11-99 / ) | 03:52.63 | 2018-02-04 - Aarschot (25) | |
Van Praet Daan (ZCK/12064/07) | 7 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
19 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 04:24.00 | 2019-06-30 - Zwembad De Wauwer (25) | |
Van Tilburg Danse (ZCK/22093/10) | 4 | 200m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (0) |
8 | 100m rugslag gemengd (9-10 / ) | 01:57.18 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Van Tilburg Uwe (ZCK/11039/06) | 7 | 200m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
19 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 03:45.47 | 2018-02-04 - Aarschot (25) | |
Van de Poel Ella (ZCK/22061/09) | 9 | 400m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 07:29.15 | 2018-12-02 - Zwembad Boom (25) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Buelens Lise (ZCK/20179/95)
- trainer: Schellemans Ina (ZCK/...)
- trainer: Verhaeghe Lisa (ZCK/22066/97)
Sessie 1 - 2019-11-01 om 09:00 >>
- official: De Decker Filip (ZCK/12016/67)
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)