19-21/07/2019 - Genk
Belgisch Jeugdkampioenschap
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Belgisch Kampioenschap (BK)- Organisator: KBZB
- Adres: Emiel Van Dorenlaan 144, 3600 Genk
- Informatie: UPDATE WEDSTRIJDINFORMATIE - AANPASSING VERZAMELUUR - UUR AANVANG WEDSTRIJDEN
- Limieten: JA!!!
- Welke groepen:
* Afgevaardigden
* Officials
* Pré-selectie A
* Selectie A
* Selectie B
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: € per start
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 7u15 | 12u45 |
Inzwemmen: | 7u30 | 13u00 |
Aanmelden officials: | ||
Wedstrijd: | 8u30 | 14u00 |
Documenten
* ZCK-WE1.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2019-07-19 om 08:30 >>
Wedstrijd 1: 200m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 2: 200m rugslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 3: 200m wisselslag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 4: 100m rugslag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 5: 100m vlinderslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 6: 400m wisselslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 7: AFLOSSING 4x100m wisselslag gemengd (11-12 / )
Wedstrijd 8: AFLOSSING 4x100m wisselslag gemengd (13-14 / )
Sessie 2: 2 - 2019-07-19 om 14:00 >>
Wedstrijd 9: 400m wisselslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 10: 200m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 11: 100m vlinderslag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 12: 400m vrije slag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 13: 100m rugslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 14: 100m vlinderslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 15: AFLOSSING 4x100m vrije slag heren (11-12 / )
Wedstrijd 16: AFLOSSING 4x100m vrije slag dames (13-14 / )
Sessie 3: 3 - 2019-07-20 om 08:30 >>
Wedstrijd 17: 400m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 18: 200m schoolslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 19: 100m rugslag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 20: 50m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 21: 200m wisselslag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 22: 1500m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 23: 200m rugslag dames (13-13 / 14-14 / )
Sessie 4: 4 - 2019-07-20 om 14:00 >>
Wedstrijd 24: 200m wisselslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 25: 200m vlinderslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 26: 100m vrije slag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 27: 400m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 28: 100m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 29: 100m schoolslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 30: AFLOSSING 4x100m wisselslag heren (11-12 / )
Wedstrijd 31: AFLOSSING 4x100m vrije slag dames (11-12 / )
Wedstrijd 32: AFLOSSING 4x100m wisselslag heren (13-14 / )
Sessie 5: 5 - 2019-07-21 om 08:30 >>
Wedstrijd 33: 400m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 34: 200m schoolslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 35: 100m vlinderslag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 36: 50m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 37: 100m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 38: 800m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 39: 100m rugslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 40: AFLOSSING 4x100m vrije slag gemengd (11-12 / )
Wedstrijd 41: AFLOSSING 4x100m vrije slag gemengd (13-14 / )
Sessie 6: 6 - 2019-07-21 om 14:00 >>
Wedstrijd 42: 200m wisselslag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 43: 100m schoolslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 44: 100m schoolslag dames (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 45: 100m schoolslag heren (11-11 / 12-12 / )
Wedstrijd 46: 100m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 47: 200m vlinderslag heren (13-13 / 14-14 / )
Wedstrijd 48: AFLOSSING 4x100m wisselslag dames (11-12 / )
Wedstrijd 49: AFLOSSING 4x100m vrije slag heren (13-14 / )
Wedstrijd 50: AFLOSSING 4x100m wisselslag dames (13-14 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Aflossing dames nr. 5 (13-14) (ZCK) | 50 | AFLOSSING 4x100m wisselslag dames (13-14 / ) | 05:02.02 | - (0) >> Normale samenstelling van de aflossingsploeg: |
Aflossing gemengd nr. 1 (13-14) (ZCK) | 8 | AFLOSSING 4x100m wisselslag gemengd (13-14 / ) | 04:44.20 | - (0) >> Normale samenstelling van de aflossingsploeg: |
Aflossing gemengd nr. 3 (13-14) (ZCK) | 41 | AFLOSSING 4x100m vrije slag gemengd (13-14 / ) | 04:10.42 | - (0) >> Normale samenstelling van de aflossingsploeg: |
Aflossing heren nr. 2 (13-14) (ZCK) | 32 | AFLOSSING 4x100m wisselslag heren (13-14 / ) | 04:39.49 | - (0) >> Normale samenstelling van de aflossingsploeg: |
Aflossing heren nr. 4 (13-14) (ZCK) | 49 | AFLOSSING 4x100m vrije slag heren (13-14 / ) | 04:11.12 | - (0) >> Normale samenstelling van de aflossingsploeg: |
De Kock Silke (ZCK/22023/07) | 3 | 200m wisselslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 03:01.03 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) |
19 | 100m rugslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:19.13 | 2019-02-10 - Antwerpen (50) | |
37 | 100m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:10.86 | 2019-06-23 - Mol (50) | |
De Maerschalck Ella (ZCK/21059/07) | 3 | 200m wisselslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 02:58.09 | 2019-04-07 - Gent (50) |
19 | 100m rugslag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:21.51 | 2019-05-25 - Oostende (50) | |
37 | 100m vrije slag dames (11-11 / 12-12 / ) | 01:10.96 | 2019-02-10 - Antwerpen (50) | |
De Valck Dante (ZCK/11038/06) | 2 | 200m rugslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 02:34.17 | 2019-02-10 - Antwerpen (50) |
14 | 100m vlinderslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 01:13.52 | 2019-02-09 - Antwerpen (50) | |
24 | 200m wisselslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 02:30.54 | 2019-05-19 - Antwerpen (50) | |
28 | 100m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / ) | 01:00.78 | 2019-02-10 - Antwerpen (50) | |
36 | 50m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / ) | 00:28.11 | 2019-06-23 - Mol (50) | |
39 | 100m rugslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 01:10.65 | 2019-02-09 - Antwerpen (50) | |
De Valck Matteo (ZCK/11022/05) | 10 | 200m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / ) | 02:11.68 | 2019-02-09 - Antwerpen (50) |
14 | 100m vlinderslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 01:06.39 | 2019-06-23 - Mol (50) | |
24 | 200m wisselslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 02:28.44 | 2019-05-18 - Antwerpen (50) | |
28 | 100m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / ) | 00:59.26 | 2019-05-25 - Oostende (50) | |
36 | 50m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / ) | 00:27.49 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) | |
Kennes Naomi (ZCK/22078/06) | 1 | 200m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / ) | 02:29.90 | 2019-04-06 - Gent (50) |
17 | 400m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / ) | 05:19.60 | 2019-04-07 - Gent (50) | |
20 | 50m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / ) | 00:31.66 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) | |
Loncke Febe (ZCK/22081/05) | 1 | 200m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / ) | 02:22.26 | 2019-04-06 - Gent (50) |
17 | 400m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / ) | 05:02.56 | 2018-07-13 - Izegem (50) | |
20 | 50m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / ) | 00:30.97 | 2019-06-23 - Mol (50) | |
46 | 100m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / ) | 01:06.49 | 2019-04-07 - Gent (50) | |
Moortgat Wout (ZCK/12089/07) | 26 | 100m vrije slag heren (11-11 / 12-12 / ) | 01:11.04 | 2019-05-12 - Vilvoorde (25) |
Schoovaerts Thomas (ZCK/11053/06) | 24 | 200m wisselslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 02:45.43 | 2019-05-25 - Oostende (50) |
28 | 100m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / ) | 01:06.69 | 2019-02-10 - Antwerpen (50) | |
36 | 50m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / ) | 00:30.63 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) | |
Stallaert Tessa (ZCK/22015/05) | 20 | 50m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / ) | 00:31.90 | 2019-06-23 - Mol (50) |
29 | 100m schoolslag dames (13-13 / 14-14 / ) | 01:24.52 | 2019-06-23 - Mol (50) | |
34 | 200m schoolslag dames (13-13 / 14-14 / ) | 03:02.94 | 2019-04-07 - Gent (50) | |
Van Humbeeck Sean (ZCK/12075/05) | 10 | 200m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / ) | 02:19.55 | 2019-04-06 - Gent (50) |
18 | 200m schoolslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 02:46.64 | 2019-02-10 - Antwerpen (50) | |
24 | 200m wisselslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 02:37.06 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) | |
28 | 100m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / ) | 01:01.95 | 2019-04-07 - Gent (50) | |
36 | 50m vrije slag heren (13-13 / 14-14 / ) | 00:28.18 | 2019-01-27 - Seraing (50) | |
43 | 100m schoolslag heren (13-13 / 14-14 / ) | 01:15.76 | 2019-06-23 - Mol (50) | |
Vandenbranden Eline (ZCK/21033/05) | 5 | 100m vlinderslag dames (13-13 / 14-14 / ) | 01:09.77 | 2018-07-20 - CHARLEROI (50) |
20 | 50m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / ) | 00:28.99 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) | |
25 | 200m vlinderslag dames (13-13 / 14-14 / ) | 02:39.84 | 2018-07-21 - CHARLEROI (50) | |
46 | 100m vrije slag dames (13-13 / 14-14 / ) | 01:03.89 | 2018-05-27 - Oostende (50) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Van Den Broeck Michael (ZCK/10026/81)
- trainer: Keuleers Anse (ZCK/20180/95)
Sessie 1 - 2019-07-19 om 08:30 >>
- official: Bouvin Kirsten (ZCK/21045/77)
Sessie 2 - 2019-07-19 om 14:00 >>
- official: Aelbrecht Kelly (ZCK/22090/81)
Sessie 3 - 2019-07-20 om 08:30 >>
- official: Van Bogaert Evi (ZCK/22018/80)
Sessie 4 - 2019-07-20 om 14:00 >>
- official: Lamberts-Van Assche Luce-Anne (ZCK/22049/65)
Sessie 5 - 2019-07-21 om 08:30 >>
- official: Van Loo An (ZCK/22048/76)
Sessie 6 - 2019-07-21 om 14:00 >>
- official: Van Nierop Astrid (ZCK/22083/77)