30/04/2023 - Aalst
Spintwedstrijd
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Open wedstrijd (gewoon)- Organisator: ZNA
- Adres: Zwembadlaan 2, 9300 Aalst
- Informatie: wedstrijd van een ganse dag!
Zwemmers 11j en ouder moeten 2x een 50m en 2x een 100m kiezen. Er kan niet ingeschreven worden voor minder of meer dan 4 wedstrijden. Enkel inschrijvingen met 2x50 en 2x100m worden aanvaard
Zwemmers 9j en 10j kunnen 2 wedstrijden kiezen (max. 1x50m keuze en 1x100m vrije slag).
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Doorstroomteam A
* Doorstroomteam B
* Gevorderden A
* Gevorderden B
* Officials
* Selectie A
* Selectie B
* Springplankteam
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 516 euro in totaal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 8u00 | 12u45 |
Inzwemmen: | 8u25-8u50 (ZCK) | 13u00-13u25 |
Aanmelden officials: | 8u30 | 13u15 |
Wedstrijd: | 9u30 (half uur later dan voorzien) | 14u00 |
Documenten
* ZNA Memorial Herman Braeckman 30.04.2023 voorprogramma.pdf
* 230430_ZNA_Reglement.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2023-04-30 om 09:00 >>
Wedstrijd 1: 100m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 2: 100m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 3: 50m schoolslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 4: 50m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 5: 50m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 6: 50m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 7: 100m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 8: 100m vrije slag heren (11-99 / )
Sessie 2: 2 - 2023-04-30 om 14:00 >>
Wedstrijd 9: 100m schoolslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 10: 100m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 11: 50m vlinderslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 12: 50m rugslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 13: 50m schoolslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 14: 50m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 15: 50m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 16: 50m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 17: 50m rugslag dames OPEN
Wedstrijd 18: 50m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 19: 100m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 20: 100m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 21: 100m vrije slag gemengd (9-10 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Aelbrecht Juliette (ZCK/22117/13) | 13 | 50m schoolslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) |
21 | 100m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 01:29.36 | 2023-01-15 - Tremelo (25) | |
Bakx Warre (ZCK/12095/10) | 4 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:38.36 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) |
8 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:10.51 | 2023-01-28 - Antwerpen (50) | |
16 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:31.83 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
20 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 01:18.23 | 2023-01-29 - Antwerpen (50) | |
Clerbout Fillo (ZCK/22052/08) | 3 | 50m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:40.81 | 2022-01-09 - Antwerpen (50) |
9 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:28.64 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
15 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:29.03 | 2023-02-11 - Antwerpen (50) | |
19 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:21.75 | 2022-04-30 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
Daems Lotte (ZCK/21007/05) | 1 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:22.50 | 2022-01-09 - Antwerpen (50) |
5 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:35.20 | 2023-02-05 - Antwerpen (50) | |
7 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:12.16 | 2022-01-09 - Antwerpen (50) | |
15 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:31.28 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
De Sitter Kira (ZCK/22115/12) | 3 | 50m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
7 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:41.16 | 2023-01-15 - Tremelo (25) | |
9 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
17 | 50m rugslag dames OPEN | 00:00.00 | - (25) | |
Geens Amélie (ZCK/22094/09) | 1 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:13.02 | 2023-01-27 - Antwerpen (50) |
7 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:06.64 | 2022-07-24 - GENK (50) | |
15 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:30.43 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
17 | 50m rugslag dames OPEN | 00:35.36 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
Geens Thibaut (ZCK/12035/07) | 2 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:10.25 | 2022-07-17 - Antwerpen (50) |
6 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:32.19 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
10 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:33.04 | 2022-05-08 - LEUVEN (25) | |
16 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:29.97 | 2022-06-26 - Mol (50) | |
Gela Emma (ZCK/22101/09) | 1 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:27.48 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) |
3 | 50m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:48.20 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
7 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:21.67 | 2022-06-25 - Mol (50) | |
17 | 50m rugslag dames OPEN | 00:41.80 | 2022-06-26 - Mol (50) | |
Jacobs Laurien (ZCK/22082/08) | 1 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:27.28 | 2023-03-05 - Sint-Pieters-Leeuw (25) |
5 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:40.50 | 2023-02-05 - Antwerpen (50) | |
9 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:35.92 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
15 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:36.56 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
Jacobs Roxanne (ZCK/22103/10) | 3 | 50m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:50.91 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) |
9 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:50.39 | 2022-07-16 - Antwerpen (50) | |
15 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:36.09 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
19 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:46.96 | 2022-07-15 - Antwerpen (50) | |
Kennes Kylian (ZCK/12077/03) | 2 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
6 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:31.58 | 2022-04-17 - Zwembad De Druppelteen (25) | |
10 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
16 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:28.07 | 2022-04-17 - Zwembad De Druppelteen (25) | |
Kennes Kynoa (ZCK/12106/09) | 2 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:36.88 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) |
6 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:48.15 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
10 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:52.43 | 2022-07-16 - Antwerpen (50) | |
16 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:37.15 | 2022-06-26 - Mol (50) | |
Kennes Naomi (ZCK/22078/06) | 1 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:18.15 | 2022-07-17 - Antwerpen (50) |
5 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:33.88 | 2022-07-16 - Antwerpen (50) | |
7 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:05.33 | 2022-01-09 - Antwerpen (50) | |
15 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:29.65 | 2022-02-26 - Antwerpen (50) | |
Nuytkens Marie (ZCK/22113/13) | 12 | 50m rugslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) |
21 | 100m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Tajeddine Youssef (ZCK/11062/05) | 2 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
6 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:36.15 | 2022-04-17 - Zwembad De Druppelteen (25) | |
10 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:21.81 | 2023-03-26 - Ternat (25) | |
16 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:29.69 | 2022-10-02 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Van De Veire Wannes (ZCK/12105/07) | 2 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:20.41 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) |
6 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:30.49 | 2023-02-05 - Antwerpen (50) | |
10 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:24.39 | 2022-07-16 - Antwerpen (50) | |
18 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:36.83 | 2022-07-16 - Antwerpen (50) | |
Van Den Brande Lucas (ZCK/12108/11) | 4 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:47.85 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) |
8 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:33.85 | 2023-03-10 - Bastogne (25) | |
10 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:40.76 | 2023-03-11 - Bastogne (25) | |
18 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:48.12 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
Van Hoomissen Chelsea (ZCK/22112/12) | 1 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:41.15 | 2023-03-05 - Sint-Pieters-Leeuw (25) |
5 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
9 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
17 | 50m rugslag dames OPEN | 00:00.00 | - (25) | |
Van Loon Bas (ZCK/12122/10) | 4 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) |
8 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
10 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
18 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Verspecht Kaat (ZCK/22119/13) | 12 | 50m rugslag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) |
21 | 100m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 00:00.00 | - (25) | |
Verspecht Kobe (ZCK/12109/10) | 2 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:41.91 | 2023-02-04 - Antwerpen (50) |
4 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:53.51 | 2022-10-02 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
10 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:56.10 | 2023-02-04 - Antwerpen (50) | |
16 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:37.53 | 2023-03-12 - Bastogne (25) | |
Verspecht Lien (ZCK/22092/08) | 1 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:17.34 | 2023-03-12 - Bastogne (25) |
3 | 50m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:46.86 | 2022-03-20 - Ternat (25) | |
9 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:39.32 | 2022-05-01 - Liedekerke (25) | |
15 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:33.92 | 2022-09-25 - Dilbeek (25) | |
Verspecht Lizanne (ZCK/22096/09) | 3 | 50m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:42.13 | 2022-01-30 - Molenbeek (50) |
5 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:36.69 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
7 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:09.56 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) | |
9 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:26.21 | 2023-01-08 - Wezenberg (50) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Kennes Philippe (ZCK/12110/70)
- trainer: Van Den Brande Liesbeth (ZCK/20190/80)
- trainer: Van Den Broeck Dennis (ZCK/12068/86)
Sessie 1 - 2023-04-30 om 09:00 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
- official: Verspecht Koen (ZCK/12098/71)
Sessie 2 - 2023-04-30 om 14:00 >>
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
- official: Verspecht Koen (ZCK/12098/71)