26-27/01/2019 - Seraing
Meeting de Janus 2019
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Open wedstrijd (gewoon)- Organisator: ESN
- Adres: Piscine Olympique de Seraing, Avenue des Puddleurs 51, 4100 Seraing
- Informatie: Zwemmers 2007+2008 mogen ingeschreven worden in volgende wedstrijd nummers : 50m en 100m vrije slag, 50m en 100m rugslag, 50m en 100m vlinderslag, 50m en 100m schoolslag, 200m wisselslag.
- Limieten neen
- Welke groepen:
* Afgevaardigden
* Gevorderden A
* Kernploeg
* Officials
* Selectie A
* Selectie B
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 3
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | ||
Inzwemmen: | 7u30 | 13u30 |
Aanmelden officials: | ||
Wedstrijd: | 8u30 | 14u30 |
Documenten
* Confirmations inscriptions ZCK 2.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2019-01-26 om 08:30 >>
Wedstrijd 1: 50m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 2: 50m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 3: 50m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 4: 50m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 5: 100m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 6: 100m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 7: 200m vlinderslag dames (13-99 / )
Wedstrijd 8: 200m schoolslag heren (13-99 / )
Wedstrijd 9: 100m schoolslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 10: 100m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 11: 200m vrije slag dames (13-99 / )
Wedstrijd 12: 200m rugslag heren (13-99 / )
Wedstrijd 13: 200m wisselslag dames (11-99 / )
Sessie 3: 3 - 2019-01-27 om 08:30 >>
Wedstrijd 14: 50m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 15: 50m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 16: 50m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 17: 50m schoolslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 18: 100m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 19: 100m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 20: 200m vlinderslag heren (13-99 / )
Wedstrijd 21: 200m schoolslag dames (13-99 / )
Wedstrijd 22: 100m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 23: 100m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 24: 200m vrije slag heren (13-99 / )
Wedstrijd 25: 200m rugslag dames (13-99 / )
Wedstrijd 26: 200m wisselslag heren (11-99 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Baert Amaury (ZCK/12037/03) | 4 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:37.37 | 2018-07-13 - Izegem (50) |
8 | 200m schoolslag heren (13-99 / ) | 02:53.21 | 2018-05-06 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
14 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:28.25 | 2018-02-24 - Antwerpen (50) | |
22 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:21.02 | 2018-01-07 - Antwerpen (50) | |
Bosmans Fleur (ZCK/20309/02) | 19 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:10.06 | 2018-03-25 - Gent (50) |
21 | 200m schoolslag dames (13-99 / ) | 02:56.51 | 2018-02-24 - Antwerpen (50) | |
Carlier Silke (ZCK/21006/03) | 5 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:10.25 | 2018-05-27 - Oostende (50) |
11 | 200m vrije slag dames (13-99 / ) | 02:17.62 | 2018-07-28 - Charleroi (50) | |
19 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:04.27 | 2018-07-27 - Charleroi (50) | |
25 | 200m rugslag dames (13-99 / ) | 02:30.68 | 2018-07-29 - Charleroi (50) | |
Daelemans Anke (ZCK/22043/05) | 7 | 200m vlinderslag dames (13-99 / ) | 03:34.78 | 2018-05-06 - Lago Gent Rozebroeken (50) |
13 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 03:01.06 | 2018-07-14 - Izegem (50) | |
19 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:15.18 | 2018-07-15 - Izegem (50) | |
23 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:25.80 | 2018-07-13 - Izegem (50) | |
De Bruyn Senne (ZCK/12040/03) | 2 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:31.84 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
8 | 200m schoolslag heren (13-99 / ) | 02:33.92 | 2018-07-29 - Charleroi (50) | |
18 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:12.09 | 2018-01-07 - Antwerpen (50) | |
22 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:13.80 | 2018-05-05 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
De Kock Silke (ZCK/22023/07) | 1 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:35.34 | 2018-11-04 - Sint Pieters Woluwe (50) |
9 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:42.14 | 2018-07-14 - Izegem (50) | |
15 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:38.37 | 2018-10-21 - Leuven (25) | |
23 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:38.75 | 2018-11-04 - Sint Pieters Woluwe (50) | |
De Maerschalck Ella (ZCK/21059/07) | 1 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:33.68 | 2018-11-04 - Sint Pieters Woluwe (50) |
13 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 03:05.56 | 2018-05-26 - Oostende (50) | |
Gillis Xander (ZCK/12076/04) | 6 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:03.75 | 2018-07-15 - Izegem (50) |
10 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 01:10.65 | 2018-07-20 - CHARLEROI (50) | |
16 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:31.21 | 2018-11-18 - Nijlen (25) | |
24 | 200m vrije slag heren (13-99 / ) | 02:18.06 | 2018-07-14 - Izegem (50) | |
Goiris Cato (ZCK/22042/03) | 1 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:30.32 | 2018-02-23 - Antwerpen (50) |
13 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:44.16 | 2018-05-26 - Oostende (50) | |
15 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:35.22 | 2018-07-27 - Charleroi (50) | |
23 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:15.06 | 2018-05-05 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
Huysmans Silke (ZCK/20336/04) | 1 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:32.27 | 2018-01-07 - Antwerpen (50) |
5 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:18.17 | 2018-05-27 - Oostende (50) | |
15 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:35.74 | 2018-11-04 - Sint Pieters Woluwe (50) | |
19 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:11.88 | 2018-05-06 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
Kennes Naomi (ZCK/22078/06) | 5 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:27.10 | 2018-02-11 - Antwerpen (50) |
13 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 03:06.08 | 2018-02-11 - Antwerpen (50) | |
19 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:10.40 | 2018-11-04 - Sint Pieters Woluwe (50) | |
25 | 200m rugslag dames (13-99 / ) | 03:10.58 | 2018-02-10 - Antwerpen (50) | |
Loncke Febe (ZCK/22081/05) | 1 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:31.82 | 2018-07-14 - Izegem (50) |
13 | 200m wisselslag dames (11-99 / ) | 02:52.41 | 2018-07-22 - CHARLEROI (50) | |
17 | 50m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:39.79 | 2018-11-18 - Nijlen (25) | |
25 | 200m rugslag dames (13-99 / ) | 02:55.52 | 2018-07-13 - Izegem (50) | |
Okens Jari (ZCK/10320/03) | 2 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:29.18 | 2018-11-18 - Dudelange (25) |
10 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 01:04.12 | 2018-05-27 - Oostende (50) | |
14 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:25.63 | 2018-11-17 - Dudelange (25) | |
20 | 200m vlinderslag heren (13-99 / ) | 02:20.03 | 2018-07-28 - Charleroi (50) | |
Schoovaerts Thomas (ZCK/11053/06) | 2 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:37.80 | 2018-10-20 - Leuven (25) |
8 | 200m schoolslag heren (13-99 / ) | 03:46.40 | 2018-11-04 - Sint Pieters Woluwe (50) | |
Tebelakis Melina (ZCK/22088/06) | 1 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:34.29 | 2018-11-04 - Sint Pieters Woluwe (50) |
11 | 200m vrije slag dames (13-99 / ) | 02:52.38 | 2018-04-28 - Bastogne (25) | |
15 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:39.97 | 2018-11-23 - Bonn (25) | |
23 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:37.36 | 2018-07-13 - Izegem (50) | |
Van Humbeeck Sean (ZCK/12075/05) | 4 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:35.54 | 2018-11-11 - Liedekerke (25) |
12 | 200m rugslag heren (13-99 / ) | 02:55.95 | 2018-07-13 - Izegem (50) | |
14 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:30.15 | 2018-07-14 - Izegem (50) | |
24 | 200m vrije slag heren (13-99 / ) | 02:25.45 | 2018-07-14 - Izegem (50) | |
Van de Poel Noah (ZCK/11037/06) | 4 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:45.48 | 2018-01-07 - Antwerpen (50) |
12 | 200m rugslag heren (13-99 / ) | 03:12.92 | 2018-02-04 - Aarschot (25) | |
14 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:34.82 | 2018-01-07 - Antwerpen (50) | |
24 | 200m vrije slag heren (13-99 / ) | 03:07.79 | 2017-11-05 - Zwembad "Sportcity" (50) | |
Vandenbranden Eline (ZCK/21033/05) | 1 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:29.42 | 2018-07-21 - CHARLEROI (50) |
11 | 200m vrije slag dames (13-99 / ) | 02:26.14 | 2018-02-11 - Antwerpen (50) | |
Vansteelandt Bram (ZCK/12079/06) | 2 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:40.19 | 2018-11-17 - Nijlen (25) |
8 | 200m schoolslag heren (13-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
14 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:34.63 | 2018-05-20 - Zwembad Boom (25) | |
26 | 200m wisselslag heren (11-99 / ) | 03:10.65 | 2018-07-13 - Izegem (50) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Verbruggen An (ZCK/20137/95)
- trainer: Buelens Lise (ZCK/20179/95)
- trainer: Van Den Broeck Michael (ZCK/10026/81)
Sessie 1 - 2019-01-26 om 08:30 >>
- official: Bouvin Kirsten (ZCK/21045/77)
- official: Okens Bart (ZCK/10342/71)
Sessie 2 - 2019-01-26 om 14:30 >>
- official: Aelbrecht Kelly (ZCK/22090/81)
- official: Van Bogaert Evi (ZCK/22018/80)
Sessie 3 - 2019-01-27 om 08:30 >>
- official: Roelands Ann (ZCK/22087/70)
- official: Van de Poel Stefan (ZCK/12045/68)
Sessie 4 - 2019-01-27 om 14:30 >>
- official: Roelands Ann (ZCK/22087/70)
- official: Van de Poel Stefan (ZCK/12045/68)