16/02/2019 - Geel
Geel 2-Daagse
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Open wedstrijd (gewoon)- Organisator: ZGEEL
- Adres: Fehrenbachstraat 26a, 2440 Geel
- Informatie: hier komt info voor de zwemmer/ouder/trainer
- Limieten neen
- Welke groepen:
* Afgevaardigden
* Officials
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 5
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 6u45 | 12u15 |
Inzwemmen: | 7u10 - 8u25 | 12u40 - 13u55 |
Aanmelden officials: | 7u45 | 13u15 |
Wedstrijd: | 8u30 | 1400 |
Documenten
* ZCK Inschrijfbevestiging 2-daagse ZGEEL 2019.pdf
* Praktische info - Inzemmen - Parkeren.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2019-02-16 om 08:30 >>
Wedstrijd 1: 100m rugslag heren (-99 / )
Wedstrijd 2: 100m schoolslag dames (-99 / )
Wedstrijd 3: 100m vlinderslag heren (-99 / )
Wedstrijd 4: 100m vrije slag dames (-99 / )
Wedstrijd 5: 100m wisselslag heren (-99 / )
Sessie 2: 2 - 2019-02-16 om 14:00 >>
Wedstrijd 6: 50m vlinderslag dames (-99 / )
Wedstrijd 7: 50m schoolslag heren (-99 / )
Wedstrijd 8: 100m vrije slag dames (9-10 / )
Wedstrijd 9: 100m vrije slag heren (9-10 / )
Wedstrijd 10: 50m rugslag dames (9-99 / )
Wedstrijd 11: 50m vrije slag heren (9-99 / )
Wedstrijd 12: 100m schoolslag dames (9-10 / )
Wedstrijd 13: 100m schoolslag heren (9-10 / )
Sessie 3: 3 - 2019-02-17 om 08:30 >>
Wedstrijd 14: 100m rugslag dames (9-99 / )
Wedstrijd 15: 100m schoolslag heren (9-99 / )
Wedstrijd 16: 100m vlinderslag dames (9-99 / )
Wedstrijd 17: 100m vrije slag heren (9-99 / )
Wedstrijd 18: 100m wisselslag dames (9-99 / )
Sessie 4: 4 - 2019-02-17 om 14:00 >>
Wedstrijd 19: 50m vlinderslag heren (9-99 / )
Wedstrijd 20: 50m schoolslag dames (9-99 / )
Wedstrijd 21: 100m rugslag heren (9-10 / )
Wedstrijd 22: 100m rugslag dames (9-10 / )
Wedstrijd 23: 50m rugslag heren (9-99 / )
Wedstrijd 24: 50m vrije slag dames (9-99 / )
Wedstrijd 25: 100m wisselslag heren (9-10 / )
Wedstrijd 26: 100m wisselslag dames (9-10 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Baert Amaury (ZCK/12037/03) | 3 | 100m vlinderslag heren (-99 / ) | 01:14.76 | 2018-03-03 - Leuven (25) |
5 | 100m wisselslag heren (-99 / ) | 01:10.31 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
17 | 100m vrije slag heren (9-99 / ) | 01:00.29 | 2018-10-21 - Leuven (25) | |
23 | 50m rugslag heren (9-99 / ) | 00:34.10 | 2018-04-28 - Bastogne (25) | |
Bakx Senne (ZCK/11036/06) | 15 | 100m schoolslag heren (9-99 / ) | 01:34.28 | 2018-07-17 - Gemeentelijk zwembad "De Motte" (25) |
17 | 100m vrije slag heren (9-99 / ) | 01:18.50 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) | |
23 | 50m rugslag heren (9-99 / ) | 00:41.41 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Carlier Silke (ZCK/21006/03) | 4 | 100m vrije slag dames (-99 / ) | 01:01.94 | 2018-04-28 - Bastogne (25) |
6 | 50m vlinderslag dames (-99 / ) | 00:32.71 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) | |
Clerbout Fillo (ZCK/22052/08) | 2 | 100m schoolslag dames (-99 / ) | 01:52.74 | 2018-11-25 - Zemst (25) |
4 | 100m vrije slag dames (-99 / ) | 01:31.22 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
10 | 50m rugslag dames (9-99 / ) | 00:42.24 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) | |
Daelemans Anke (ZCK/22043/05) | 2 | 100m schoolslag dames (-99 / ) | 01:42.76 | 2018-04-28 - Bastogne (25) |
4 | 100m vrije slag dames (-99 / ) | 01:12.43 | 2018-11-18 - Dudelange (25) | |
14 | 100m rugslag dames (9-99 / ) | 01:25.30 | 2018-11-17 - Dudelange (25) | |
16 | 100m vlinderslag dames (9-99 / ) | 01:25.38 | 2018-07-17 - Gemeentelijk zwembad "De Motte" (25) | |
24 | 50m vrije slag dames (9-99 / ) | 00:33.47 | 2018-04-29 - Bastogne (25) | |
Daems Lotte (ZCK/21007/05) | 2 | 100m schoolslag dames (-99 / ) | 01:48.31 | 2018-05-26 - Oostende (50) |
4 | 100m vrije slag dames (-99 / ) | 01:08.61 | 2018-02-17 - Geel (25) | |
14 | 100m rugslag dames (9-99 / ) | 01:16.94 | 2018-02-18 - Geel (25) | |
18 | 100m wisselslag dames (9-99 / ) | 01:20.11 | 2018-02-18 - Geel (25) | |
24 | 50m vrije slag dames (9-99 / ) | 00:30.15 | 2018-02-18 - Geel (25) | |
De Bruyn Senne (ZCK/12040/03) | 1 | 100m rugslag heren (-99 / ) | 01:08.24 | 2018-04-29 - Bastogne (25) |
3 | 100m vlinderslag heren (-99 / ) | 01:06.84 | 2018-04-28 - Bastogne (25) | |
7 | 50m schoolslag heren (-99 / ) | 00:32.04 | 2018-11-17 - Dudelange (25) | |
17 | 100m vrije slag heren (9-99 / ) | 00:58.55 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
19 | 50m vlinderslag heren (9-99 / ) | 00:29.84 | 2018-04-29 - Bastogne (25) | |
De Maerschalck Ella (ZCK/21059/07) | 2 | 100m schoolslag dames (-99 / ) | 01:38.00 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
4 | 100m vrije slag dames (-99 / ) | 01:11.76 | 2018-11-18 - Dudelange (25) | |
6 | 50m vlinderslag dames (-99 / ) | 00:37.48 | 2018-11-18 - Dudelange (25) | |
Feryn Tibbe (ZCK/11030/05) | 15 | 100m schoolslag heren (9-99 / ) | 01:37.88 | 2018-05-27 - Oostende (50) |
17 | 100m vrije slag heren (9-99 / ) | 01:11.36 | 2018-11-25 - Zemst (25) | |
19 | 50m vlinderslag heren (9-99 / ) | 00:37.71 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Geens Thibaut (ZCK/12035/07) | 1 | 100m rugslag heren (-99 / ) | 01:31.87 | 2018-12-23 - Tremelo (25) |
5 | 100m wisselslag heren (-99 / ) | 01:43.58 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
11 | 50m vrije slag heren (9-99 / ) | 00:40.54 | 2018-03-03 - Leuven (25) | |
15 | 100m schoolslag heren (9-99 / ) | 02:03.85 | 2018-11-04 - Sint Pieters Woluwe (50) | |
17 | 100m vrije slag heren (9-99 / ) | 01:22.45 | 2018-11-25 - Zemst (25) | |
Gillis Xander (ZCK/12076/04) | 5 | 100m wisselslag heren (-99 / ) | 01:16.35 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
11 | 50m vrije slag heren (9-99 / ) | 00:28.70 | 2018-11-17 - Nijlen (25) | |
15 | 100m schoolslag heren (9-99 / ) | 01:27.18 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
23 | 50m rugslag heren (9-99 / ) | 00:34.55 | 2018-11-17 - Nijlen (25) | |
Goiris Cato (ZCK/22042/03) | 2 | 100m schoolslag dames (-99 / ) | 01:25.41 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
6 | 50m vlinderslag dames (-99 / ) | 00:34.67 | 2018-04-29 - Bastogne (25) | |
18 | 100m wisselslag dames (9-99 / ) | 01:14.22 | 2018-03-03 - Leuven (25) | |
24 | 50m vrije slag dames (9-99 / ) | 00:30.04 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Huysmans Hanne (ZCK/20333/04) | 4 | 100m vrije slag dames (-99 / ) | 01:12.37 | 2018-04-27 - Bastogne (25) |
6 | 50m vlinderslag dames (-99 / ) | 00:35.91 | 2018-04-29 - Bastogne (25) | |
Huysmans Silke (ZCK/20336/04) | 4 | 100m vrije slag dames (-99 / ) | 01:10.18 | 2018-02-17 - Geel (25) |
6 | 50m vlinderslag dames (-99 / ) | 00:34.38 | 2018-11-18 - Dudelange (25) | |
18 | 100m wisselslag dames (9-99 / ) | 01:22.66 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
24 | 50m vrije slag dames (9-99 / ) | 00:31.60 | 2018-02-18 - Geel (25) | |
Kennes Naomi (ZCK/22078/06) | 2 | 100m schoolslag dames (-99 / ) | 01:46.81 | 2018-04-28 - Bastogne (25) |
4 | 100m vrije slag dames (-99 / ) | 01:09.04 | 2018-11-25 - Bonn (25) | |
14 | 100m rugslag dames (9-99 / ) | 01:21.27 | 2018-11-18 - Nijlen (25) | |
16 | 100m vlinderslag dames (9-99 / ) | 01:32.89 | 2018-11-17 - Nijlen (25) | |
24 | 50m vrije slag dames (9-99 / ) | 00:30.94 | 2018-11-24 - Bonn (25) | |
Loncke Febe (ZCK/22081/05) | 2 | 100m schoolslag dames (-99 / ) | 01:27.19 | 2018-10-20 - Leuven (25) |
4 | 100m vrije slag dames (-99 / ) | 01:06.23 | 2018-11-25 - Bonn (25) | |
14 | 100m rugslag dames (9-99 / ) | 01:19.32 | 2018-05-20 - Zwembad Boom (25) | |
16 | 100m vlinderslag dames (9-99 / ) | 01:25.80 | 2018-11-17 - Nijlen (25) | |
24 | 50m vrije slag dames (9-99 / ) | 00:30.95 | 2018-11-24 - Bonn (25) | |
Luypaert Alessio (ZCK/12024/06) | 1 | 100m rugslag heren (-99 / ) | 01:26.19 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
3 | 100m vlinderslag heren (-99 / ) | 01:35.54 | 2018-05-05 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
11 | 50m vrije slag heren (9-99 / ) | 00:32.95 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Mertens Noah (ZCK/12056/08) | 1 | 100m rugslag heren (-99 / ) | 01:42.07 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
5 | 100m wisselslag heren (-99 / ) | 01:47.21 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
7 | 50m schoolslag heren (-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
15 | 100m schoolslag heren (9-99 / ) | 01:54.40 | 2018-11-25 - Zemst (25) | |
17 | 100m vrije slag heren (9-99 / ) | 01:25.27 | 2018-12-23 - Tremelo (25) | |
Moortgat Wout (ZCK/12089/07) | 1 | 100m rugslag heren (-99 / ) | 01:41.86 | 2018-01-07 - Antwerpen (50) |
5 | 100m wisselslag heren (-99 / ) | 01:30.52 | 2018-11-24 - Bonn (25) | |
11 | 50m vrije slag heren (9-99 / ) | 00:35.54 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
15 | 100m schoolslag heren (9-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
17 | 100m vrije slag heren (9-99 / ) | 01:17.25 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Okens Jari (ZCK/10320/03) | 1 | 100m rugslag heren (-99 / ) | 01:03.27 | 2018-11-17 - Dudelange (25) |
11 | 50m vrije slag heren (9-99 / ) | 00:25.63 | 2018-11-17 - Dudelange (25) | |
Stallaert Tessa (ZCK/22015/05) | 14 | 100m rugslag dames (9-99 / ) | 01:22.65 | 2018-04-29 - Bastogne (25) |
16 | 100m vlinderslag dames (9-99 / ) | 01:35.70 | 2018-05-05 - Lago Gent Rozebroeken (50) | |
20 | 50m schoolslag dames (9-99 / ) | 00:35.93 | 2018-10-20 - Leuven (25) | |
Stevenheydens Yani (ZCK/12073/06) | 15 | 100m schoolslag heren (9-99 / ) | 01:43.96 | 2018-01-07 - Antwerpen (50) |
17 | 100m vrije slag heren (9-99 / ) | 01:10.60 | 2018-12-23 - Tremelo (25) | |
23 | 50m rugslag heren (9-99 / ) | 00:37.78 | 2018-01-28 - Boom (25) | |
Tebelakis Melina (ZCK/22088/06) | 2 | 100m schoolslag dames (-99 / ) | 01:51.47 | 2018-04-28 - Bastogne (25) |
4 | 100m vrije slag dames (-99 / ) | 01:12.47 | 2018-11-18 - Nijlen (25) | |
10 | 50m rugslag dames (9-99 / ) | 00:37.90 | 2018-11-17 - Nijlen (25) | |
14 | 100m rugslag dames (9-99 / ) | 01:19.63 | 2018-11-24 - Bonn (25) | |
16 | 100m vlinderslag dames (9-99 / ) | 01:38.90 | 2018-04-28 - Bastogne (25) | |
Van Cutsem Renzo (ZCK/10329/04) | 5 | 100m wisselslag heren (-99 / ) | 01:11.56 | 2018-04-27 - Bastogne (25) |
7 | 50m schoolslag heren (-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
17 | 100m vrije slag heren (9-99 / ) | 01:02.87 | 2018-02-18 - Geel (25) | |
19 | 50m vlinderslag heren (9-99 / ) | 00:32.04 | 2018-10-20 - Leuven (25) | |
Van Humbeeck Sean (ZCK/12075/05) | 3 | 100m vlinderslag heren (-99 / ) | 01:16.79 | 2018-11-17 - Nijlen (25) |
5 | 100m wisselslag heren (-99 / ) | 01:15.95 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
7 | 50m schoolslag heren (-99 / ) | 00:35.54 | 2018-11-11 - Liedekerke (25) | |
15 | 100m schoolslag heren (9-99 / ) | 01:17.45 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
17 | 100m vrije slag heren (9-99 / ) | 01:03.40 | 2018-11-18 - Nijlen (25) | |
Van Tilburg Uwe (ZCK/11039/06) | 1 | 100m rugslag heren (-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
5 | 100m wisselslag heren (-99 / ) | 01:31.83 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
7 | 50m schoolslag heren (-99 / ) | 00:56.40 | 2018-01-07 - Antwerpen (50) | |
15 | 100m schoolslag heren (9-99 / ) | 01:55.95 | 2018-12-23 - Tremelo (25) | |
17 | 100m vrije slag heren (9-99 / ) | 01:28.46 | 2018-11-25 - Zemst (25) | |
Van de Poel Noah (ZCK/11037/06) | 1 | 100m rugslag heren (-99 / ) | 01:28.79 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) |
3 | 100m vlinderslag heren (-99 / ) | 01:33.54 | 2018-03-03 - Leuven (25) | |
7 | 50m schoolslag heren (-99 / ) | 00:42.40 | 2018-10-21 - Leuven (25) | |
15 | 100m schoolslag heren (9-99 / ) | 01:34.43 | 2018-07-17 - Gemeentelijk zwembad "De Motte" (25) | |
17 | 100m vrije slag heren (9-99 / ) | 01:15.97 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Vansteelandt Bram (ZCK/12079/06) | 1 | 100m rugslag heren (-99 / ) | 01:24.43 | 2018-11-24 - Bonn (25) |
3 | 100m vlinderslag heren (-99 / ) | 01:27.71 | 2018-05-20 - Zwembad Boom (25) | |
11 | 50m vrije slag heren (9-99 / ) | 00:34.63 | 2018-05-20 - Zwembad Boom (25) | |
15 | 100m schoolslag heren (9-99 / ) | 01:51.85 | 2018-11-17 - Nijlen (25) | |
17 | 100m vrije slag heren (9-99 / ) | 01:14.44 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Vansteelandt Tine (ZCK/22080/08) | 2 | 100m schoolslag dames (-99 / ) | 01:57.80 | 2018-04-28 - Bastogne (25) |
4 | 100m vrije slag dames (-99 / ) | 01:32.03 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
10 | 50m rugslag dames (9-99 / ) | 00:54.12 | 2018-04-28 - Bastogne (25) | |
14 | 100m rugslag dames (9-99 / ) | 01:51.75 | 2018-04-29 - Bastogne (25) | |
18 | 100m wisselslag dames (9-99 / ) | 01:45.35 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Van Den Broeck Michael (ZCK/10026/81)
- trainer: Buelens Lise (ZCK/20179/95)
- trainer: Van Den Broeck Dennis (ZCK/12068/86)
- trainer: Verbruggen An (ZCK/20137/95)
Sessie 1 - 2019-02-16 om 08:30 >>
- official: Aelbrecht Kelly (ZCK/22090/81)
- official: Okens Bart (ZCK/10342/71)
- official: Van Tilburg Tjarko (ZCK/11044/75)
Sessie 2 - 2019-02-16 om 14:00 >>
- official: Okens Bart (ZCK/10342/71)
- official: Rombouts Sandra (ZCK/22048/76)
- official: Vansteelandt Tom (ZCK/12085/78)
Sessie 3 - 2019-02-17 om 08:30 >>
- official: Aelbrecht Kelly (ZCK/22090/81)
- official: Van Tilburg Tjarko (ZCK/11044/75)
- official: Vansteelandt Tom (ZCK/12085/78)
Sessie 4 - 2019-02-17 om 14:00 >>
- official: De Maesschalck Tanja (ZCK/22086/76)
- official: Van Nierop Astrid (ZCK/22083/77)