30/06/2019 - Meise
CVB AART
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Open wedstrijd (gewoon)- Organisator: AART
- Adres: Nieuwelaan 98, 1860 Meise
- Informatie: Voor alle zwemmers die niet deelnemen aan de stage. Mogelijk wordt er ingezwommen in twee groepen, maar daarover is nog geen info beschikbaar
- Limieten neen
- Welke groepen:
* Afgevaardigden
* Gevorderden A
* Gevorderden B
* Officials
* Pré-selectie A
* Selectie A
* Selectie B
* Sportzwemmen A
* Sportzwemmers
* Springplankteam
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: Totaal 164€
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 12u45 | |
Inzwemmen: | 13u00 | |
Aanmelden officials: | 13u15 | |
Wedstrijd: | 14u00 |
Documenten
* Programma CVB AART (5).pdf
* Inschrijvingsbevestiging ZCK.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2019-06-30 om 14:00 >>
Wedstrijd 1: 200m schoolslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 2: 200m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 3: 100m wisselslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 4: 100m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 5: 50m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 6: 50m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 7: 50m vlinderslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 8: 100m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 9: 100m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 10: 100m rugslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 11: 50m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 12: 50m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 13: 100m wisselslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 14: 200m schoolslag dames (11-99 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Abbas Hadi (ZCK/12029/03) | 2 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 03:31.66 | 2018-06-24 - Zwembad De Wauwer (25) |
11 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:40.17 | 2019-01-27 - VWZ-bad Boom (25) | |
Bosmans Wannes (ZCK/12072/06) | 2 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
8 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:42.35 | 2018-11-25 - Zemst (25) | |
Carlier Dieuwke (ZCK/22069/09) | 4 | 100m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 01:34.93 | 2019-01-27 - VWZ-bad Boom (25) |
10 | 100m rugslag gemengd (9-10 / ) | 01:51.85 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Dalemans Lyn (ZCK/22065/09) | 4 | 100m vrije slag gemengd (9-10 / ) | 01:26.21 | 2019-01-27 - VWZ-bad Boom (25) |
10 | 100m rugslag gemengd (9-10 / ) | 01:37.91 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
De Decker Jo (ZCK/10306/02) | 2 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 02:57.92 | 2018-11-25 - Zemst (25) |
8 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:05.51 | 2018-10-07 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
13 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 01:15.20 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Dubin Daud (ZCK/12070/08) | 2 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
13 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 01:38.98 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Jacobs Thomas (ZCK/12054/07) | 2 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 04:12.43 | 2018-11-25 - Zemst (25) |
8 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:36.97 | 2018-11-25 - Zemst (25) | |
Jacobs Laurien (ZCK/22082/08) | 3 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 01:49.64 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
14 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 04:08.91 | 2019-02-17 - Aarschot (25) | |
Luypaert Alessio (ZCK/12024/06) | 5 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:35.54 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
8 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:11.17 | 2019-03-17 - Sinbad (25) | |
13 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 01:21.76 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Maes Milan (ZCK/12031/08) | 2 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
11 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
Mohsen Mustapha (ZCK/11057/05) | 2 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 03:31.26 | 2018-11-25 - Zemst (25) |
13 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 01:29.80 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Segers Ferre (ZCK/11050/05) | 2 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 03:38.29 | 2018-05-20 - Zwembad Boom (25) |
13 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 01:25.28 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Tajeddine Youssef (ZCK/11062/05) | 2 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 03:42.35 | 2019-02-17 - Aarschot (25) |
13 | 100m wisselslag heren (11-99 / ) | 01:40.34 | 2018-04-15 - Kapelle-op-den-Bos (25) | |
Teugels Daan (ZCK/12055/08) | 2 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
5 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
Van Horenbeeck Janne (ZCK/21016/03) | 3 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 01:28.59 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
9 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:17.55 | 2018-11-25 - Zemst (25) | |
14 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 03:47.84 | 2018-01-14 - Tremelo (25) | |
Van Praet Daan (ZCK/12064/07) | 2 | 200m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) |
8 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:45.51 | 2018-11-25 - Zemst (25) | |
Van Roy Zora (ZCK/21051/05) | 3 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 01:36.88 | 2018-05-20 - Zwembad Boom (25) |
14 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 03:49.17 | 2018-05-20 - Zwembad Boom (25) | |
Vanreepinghen Gitte (ZCK/21035/05) | 3 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 01:32.88 | 2018-06-24 - Zwembad De Wauwer (25) |
14 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 04:12.70 | - (25) | |
Veyt Jana (ZCK/22027/04) | 3 | 100m wisselslag dames (11-99 / ) | 01:36.80 | 2019-04-21 - Kapelle-op-den-Bos (25) |
14 | 200m schoolslag dames (11-99 / ) | 03:55.05 | 2019-02-17 - Aarschot (25) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Kennis Kayleigh (ZCK/22036/93)
- trainer: Ricou Franne (ZCK/20194/97)
Sessie 1 - 2019-06-30 om 14:00 >>
- official: De Decker Filip (ZCK/12016/67)
- official: Jacobs Joeri (ZCK/12084/80)
- official: Peeters Jessica (ZCK/22091/86)
- official: Rombouts Sandra (ZCK/22048/76)