26/01/2020 - Aalst
Sprintwedstrijd Denderend Aalst
Informatie - Programma - Inschrijvingen - Technische begeleiding - terug naar kalender - Deze pagina afdrukkenInfo
- Soort activiteit: Open wedstrijd (gewoon)- Organisator: ZNA
- Adres: Zwembadlaan 2, 9300 Aalst
- Informatie: voor kernploeg en selectiegroepen ifv limieten Vlaamse
- Limieten neen
- Welke groepen:
* **selectie door de trainer**
* Afgevaardigden
* Kernploeg
* Officials
* Selectie A
* Selectie B
* Selectie C
* Selectie D
* Trainers
- Boete bij forfait: volgens competitiereglement
- Startgeld: 283 euro in totaal
- We verzamelen aan de inkom van het zwembad waar het zwemfeest door gaat!
Voormiddag | Namiddag | |
Verzamelen: | 7u45 | |
Inzwemmen: | 8u00, 8u25 voor ZCK | 13u00, 13u25 voor ZCK |
Aanmelden officials: | 8u15 | 13u15 |
Wedstrijd: | 9u00 | 14u00 |
Documenten
* 20200126 voorprogramma Sprintwedstrijd NM.pdf
* 20200126 voorprogramma Sprintwedstrijd VM.pdf
* 20200126 ZNA Reglement.pdf
Programma
Pauzes na wedstrijden:Sessie 1: 1 - 2020-01-26 om 09:00 >>
Wedstrijd 1: 50m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 2: 50m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 3: 50m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 4: 50m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 5: 50m schoolslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 6: 50m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 7: 50m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 8: 50m vrije slag heren (11-99 / )
Sessie 2: 2 - 2020-01-26 om 14:00 >>
Wedstrijd 9: 50m vlinderslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 10: 50m rugslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 13: 50m schoolslag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 14: 50m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 15: 100m schoolslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 16: 100m schoolslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 17: 100m vrije slag dames (11-99 / )
Wedstrijd 18: 100m vrije slag heren (11-99 / )
Wedstrijd 19: 100m vrije slag gemengd (9-10 / )
Wedstrijd 24: 100m vlinderslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 25: 100m vlinderslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 26: 100m rugslag dames (11-99 / )
Wedstrijd 27: 100m rugslag heren (11-99 / )
Wedstrijd 30: AFLOSSING 4x100m vrije slag gemengd (11-99 / )
Inschrijvingen
Naam | WedNr | Wedstrijd | Inschrijftijd | Info inschrijftijd |
Bakx Jannes (ZCK/11005/04) | 2 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:31.74 | 2019-07-13 - GENK (50) |
4 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:35.16 | 2019-06-23 - Mol (50) | |
18 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:03.71 | 2019-07-14 - GENK (50) | |
27 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:12.90 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) | |
Bakx Senne (ZCK/11036/06) | 2 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:38.76 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) |
6 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:39.66 | 2019-10-26 - Gent (25) | |
18 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:12.35 | 2019-07-14 - GENK (50) | |
27 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:30.11 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) | |
Bosmans Fleur (ZCK/20309/02) | 1 | 50m vlinderslag dames (11-99 / ) | 00:40.31 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) |
7 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:33.95 | 2019-06-23 - Mol (50) | |
15 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 01:26.86 | 2019-07-13 - GENK (50) | |
17 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:09.46 | 2019-07-14 - GENK (50) | |
Carlier Silke (ZCK/21006/03) | 3 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:34.16 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) |
7 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
15 | 100m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
Daems Lotte (ZCK/21007/05) | 3 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:37.28 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) |
7 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:31.50 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) | |
17 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:13.08 | 2019-07-14 - GENK (50) | |
26 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:23.41 | 2019-07-14 - GENK (50) | |
De Bruyn Senne (ZCK/12040/03) | 6 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:33.41 | 2019-07-26 - CHARLEROI (50) |
8 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:26.55 | 2019-11-23 - Bonn (25) | |
18 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:58.70 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) | |
De Kock Silke (ZCK/22023/07) | 3 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:37.05 | 2019-06-23 - Mol (50) |
7 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:34.34 | 2019-01-26 - Seraing (50) | |
17 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:10.69 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) | |
24 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:32.98 | 2019-01-27 - Seraing (50) | |
De Maerschalck Bill (ZCK/12063/09) | 2 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:40.25 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) |
6 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:51.99 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) | |
18 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:00.00 | - (0) | |
De Maerschalck Ella (ZCK/21059/07) | 3 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:37.70 | 2019-10-26 - Gent (25) |
7 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:31.20 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) | |
17 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:07.10 | 2019-07-21 - GENK (50) | |
24 | 100m vlinderslag dames (11-99 / ) | 01:31.53 | 2019-02-09 - Antwerpen (50) | |
Gillis Xander (ZCK/12076/04) | 2 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:31.36 | 2019-01-27 - Seraing (50) |
8 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:28.20 | 2019-05-05 - Bastogne (25) | |
27 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:08.77 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) | |
Huysmans Silke (ZCK/20336/04) | 3 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:33.54 | 2019-03-03 - Antwerpen (50) |
7 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:30.93 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) | |
17 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:08.95 | 2019-11-03 - Sint-Pieters Woluwe (50) | |
26 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:13.63 | 2019-06-23 - Mol (50) | |
Kennes Naomi (ZCK/22078/06) | 3 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:38.06 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) |
7 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:31.51 | 2019-07-20 - GENK (50) | |
17 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:09.50 | 2019-01-27 - Seraing (50) | |
26 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:24.68 | 2019-02-10 - Antwerpen (50) | |
Loncke Febe (ZCK/22081/05) | 3 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:36.89 | 2019-11-03 - Sint-Pieters Woluwe (50) |
5 | 50m schoolslag dames (11-99 / ) | 00:40.68 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) | |
26 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:17.69 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) | |
Okens Jari (ZCK/10320/03) | 2 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:28.21 | 2019-03-03 - Antwerpen (50) |
8 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:26.28 | 2019-07-26 - CHARLEROI (50) | |
18 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:56.09 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) | |
Tebelakis Melina (ZCK/22088/06) | 3 | 50m rugslag dames (11-99 / ) | 00:36.86 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) |
7 | 50m vrije slag dames (11-99 / ) | 00:33.48 | 2019-07-13 - GENK (50) | |
17 | 100m vrije slag dames (11-99 / ) | 01:10.51 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) | |
26 | 100m rugslag dames (11-99 / ) | 01:22.87 | 2019-07-12 - GENK (50) | |
Van Cutsem Renzo (ZCK/10329/04) | 4 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:33.31 | 2019-06-23 - Mol (50) |
8 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:28.54 | 2019-03-02 - Antwerpen (50) | |
18 | 100m vrije slag heren (11-99 / ) | 01:01.63 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) | |
27 | 100m rugslag heren (11-99 / ) | 01:10.12 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) | |
Van Humbeeck Sean (ZCK/12075/05) | 6 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:35.41 | 2019-01-06 - Antwerpen (50) |
8 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:28.04 | 2019-07-21 - GENK (50) | |
25 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 01:19.17 | 2019-04-07 - Gent (50) | |
Van de Poel Noah (ZCK/11037/06) | 2 | 50m vlinderslag heren (11-99 / ) | 00:36.29 | 2020-01-05 - Antwerpen (50) |
6 | 50m schoolslag heren (11-99 / ) | 00:42.85 | 2019-01-26 - Seraing (50) | |
16 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:32.14 | 2019-07-13 - GENK (50) | |
25 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 01:27.28 | 2019-07-12 - GENK (50) | |
Vansteelandt Bram (ZCK/12079/06) | 4 | 50m rugslag heren (11-99 / ) | 00:41.33 | 2019-01-26 - Seraing (50) |
8 | 50m vrije slag heren (11-99 / ) | 00:32.79 | 2019-07-13 - GENK (50) | |
16 | 100m schoolslag heren (11-99 / ) | 01:52.62 | 2019-06-22 - Mol (50) | |
25 | 100m vlinderslag heren (11-99 / ) | 01:19.37 | 2019-07-12 - GENK (50) |
Technische Begeleiding
Sessie 0
- afgevaardigde: Keuleers Anse (ZCK/20180/95)
- trainer: Keuleers Anse (ZCK/20180/95)
Sessie 1 - 2020-01-26 om 09:00 >>
- official: Aelbrecht Kelly (ZCK/22090/81)
- official: van Nierop Astrid (ZCK/22083/77)
Sessie 2 - 2020-01-26 om 14:00 >>
- official: De Maerschalck Bart (ZCK/12017/79)
- official: Van de Poel Stefan (ZCK/12045/68)